LINGBE – precvičovanie angličtiny (aplikácia)

Lingbe je aplikácia na výučbu ale aj na precvičovanie angličtiny. Zlepšite sa v tomto jazyku alebo si ho len pripomeňte. Rozprávajte sa s rodenými hovorcami a osvojte si cudzí jazyk.

Najnovšia verzia Lingbe na stiahnutie zadarmo je aplikácia, s ktorou sa naučíte angličtinu trochu inak. Rozprávajte sa s rodenými hovorcami alebo užívateľmi, ktorí angličtinu ovládajú na vyššej úrovni. Sťahuj Lingbe.

 

Lingbe download

App Lingbe na stiahnutie zadarmo vás naučí anglický jazyk trochu inak než ste na to zvyknutý z iných aplikácií na výučbu jazykov. V tejto aplikácii sa môžete rozprávať s ľuďmi, pre ktorých je anglický jazyk rodným jazykom alebo s užívateľmi aplikácie, ktorí sú o pár úrovní pred vami.

Najlepšie sa naučíte cudzí jazyk len tak, že sa budete rozprávať s cudzincom. A presne toto využíva aplikácia Lingbe zdarma. Okrem angličtiny sa môžete učiť japonsky, taliansky, nemecky, francúzsky či iný jazyk. Nestrácajte čas s lekciami a testami a s aplikáciou Lingbe zadarmo sa pustite hneď do učenia.

V aplikácii Lingbe zadarmo si užívatelia navzájom pomáhajú zlepšovať sa v jazyku. Čím viac budete cvičiť a hovoriť tým rýchlejšie sa jazyk naučíte. Za každú zvládnutú úroveň získate odmeny a kredity. Po ukončení rozhovoru vám dá učiteľ spätnú väzbu ohľadom výslovnosti či gramatiky. Vy mu môžete dať lajk alebo si nabudúce vybrať iného učiteľa.

 

Lingbe Android / iPhone

Používanie aplikácie je naozaj jednoduché. Stačí ju len otvoriť a stlačiť tlačidlo na volanie. Za pár sekúnd vás aplikácia prepojí s vašim učiteľom.

Naučte sa anglický, taliansky, nemecký či iný jazyk rýchlo a jednoducho. Aplikáciu Lingbe zadarmo si môžete vyskúšať. Následne je potrebné si ju zakúpiť.

Aplikáciu nájdete v Google Play a aj v App Store na stiahnutie. V závislosti od vášho zariadenia si môžete stiahnuť

  • Lingbe download Android
  • Lingbe download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Lingbe
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Trial Free