KINGSOFT OFFICE SUITE FREE 2013 (alternatíva MS Office)

Kingsoft Office Suite Free 2013 je kancelársky balíček programov, ktorí môžete mať zadarmo. Obsahuje najpoužívanejšie programy, ktoré sa zídu nie len v kancelárii ale aj doma.

Najnovšia verzia Kingsoft Office Suite Free 2013 na stiahnutie zadarmo je výbornou alternatívou k známemu programu MS Office. Sťahuj Kingsoft Office Suite Free 2013 a za nič neplať.

 

Kingsoft Office Suite Free 2013 download

Hľadáte balíček kancelírskych programov, ktorý by bol zadarmo a obsahoval len nástroje, ktoré naozaj využijete? Kingsoft Office Suite Free 2013 na stiahnutie zadarmo je potom presne to čo potrebujete.

V balíčku kancelárskych programov nájdete tri najpoužívanejšie programy ako textový a tabuľkový editor a program na tvorbu prezentácií. Nič viac v ňom nenájdete. Kingsoft Office Suite Free 2013 zdarma má podobné usporiadanie a aj funkcie ako klasický MS Office. Nemusíte sa obávať, že sa v ňom nebudete vyznať.

Jednoduchý program Kingsoft Office Suite Free 2013 zadarmo je vynikajúcou náhradou za platený program MS Office. Nájdete v ňom aj užitočné funkcie, na ktoré ste už zvyknutý napr. z Wordu. Nechýba kontrola pravopisu, otváranie dokumentov do záložiek, šifrovanie či kompresia súborov, ktoré vytvoríte. Zároveň môžete v tomto nástroji otvárať dokumenty vytvorené v Office 97 až 2010.

 

Kingsoft Office Suite Free 2013 Windows / Mac

V programe môžete ukladať vytvorené dokumenty aj do formátu PDF, ktorý je dnes veľmi rozšírený. Kancelársky balík programov Kingsoft Office Suite Free 2013 zadarmo vám bude vyhovovať po každej stránke. Je dostupný zdarma na domáce a aj firemné použitie.

Program je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – Kingsoft Office Suite Free 2013 download Windows.

Rovnako dobrým kancelárskym balíčkom je aj LibreOffice, ktorý môžete mať zadarmo. Dokonca obsahuje viac nástrojov.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Kingsoft Office Suite Free 2013
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Free