JEŽIŠKOV ZVONČEK (mobil app)

Ježiškov zvonček je mobilná aplikácia, ktorá zazvoní v presne určenom čase a dá tak všetkým deťom najavo, že už bol u nich Ježiško a nechal im pod stromčekom darčeky. Vianočná aplikácia nenápadne zazvoní v čase, ktorý si určíte vy osobne.

App Ježiškov zvonček zadarmo je malá a šikovná aplikácia, ktorú síce využijete len raz do roka ale o to väčšia je jej dôležitosť. Nastavte si druh zvonenia, vyberte čas kedy sa má spustiť a o viac sa starať nemusíte. Sťahuj Ježiškov zvonček a prekvap všetkých, ktorých chceš obdarovať.

 

Ježiškov zvonček download

Kliknutím a stiahnutím aplikácie Ježiškov zvonček zadarmo získate program, ktorý vám umožní nastaviť presný čas na zvonenie, na ktoré čakajú cez Vianoce milióny detí. Tajomné zvonenie, ktoré im dá jasne najavo, že si môžu začať rozbaľovať darčeky. Popri množstve hier a ďalších aplikácii na ukladanie dokladov, preukazov, karietv, či iných programov si stiahnite do mobilného telefónu aplikáciu, ktorá v očiach vašich detí zapáli iskričky radosti a šťastia. Ježiškov zvonček na stiahnutie zadarmo to dokáže naozaj jednoducho.

Čas zvonenie môžete nastaviť maximálne na 24 hodín dopredu. Vybrať si môžete zo štyroch druhov zvonení. Počas zvonenia sa mobilný telefón nerozsvieti, takže nik okrem vás nebude vedieť odkiaľ sa nabralo. Okrem toho obsahuje táto apka jednu zaujímavú funkciu. Umožní vám vytvoriť skupinu pre každého člena rodiny zvlášť ( až 5 skupín) a v každej skupine môže byť až 10 darčekov.

 

Ježiškov zvonček Android / iPhone

Táto aplikácia bude fungovať len v mobilných telefónoch s operačným systémom Android – Ježiškov zvonček download Android. Aplikácia si môžete stiahnuť a používať zadarmo. Stiahnutie a aj používanie aplikácie je zadarmo.

Výraz Ježiškov zvonček download iPhone budete hľadať zbytočne. Na internete ale určite nájdete množstvo aplikácií, s vianočným zvončekom, ktoré budú fungovať aj v iPhonoch.  Stačí sa len poobzerať a vybrať si tú najlepšiu, ktorá bude s vašim mobilom plne kompatibilná.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 3 votes
Názov programu
Ježiškov zvonček
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu