VIANOČNÝ ZVONČEK (mobil app)

Vianočný zvonček je aplikácia, s ktorej pomocou dáte deťom vedieť, že už majú pod stromčekom darčeky.  Ak nechcete aby Vianoce stratili svoje kúzlo, tak túto aplikáciu potrebujete.

Popri vianočných pohľadniciach, pozdravoch, stromčeku a darčekoch patrí k Vianociam aj zvonček, ktorý dá všetkým v dome najavo, že je čas rozbaliť darčeky. Sťahuj Vianočný zvonček a vyčarujte si rozprávkové Vianoce.

 

Vianočný zvonček download

Vianočný zvonček zadarmo je malá a šikovná aplikácia, ktorá vám umožní načasovať zvonenie zvončeka. Ak si myslíte, že túto aplikáciu nevyužijete mýlite sa. Počas Štedrovečernej večere môžete vďaka nej dať deťom vedieť, že Ježiško už pod stromček uložil darčeky.

Podčiarknite kúzlo Vianoc s apk Vianočný zvonček zdarma. Stačí ak nastavíte čas zvonenia, vyberiete počet opakovaní a nastavíte časovač. Samozrejmosťou je aj výber typu zvončeka. Vianočným zvončekom môžete prekvapiť aj partnera, alebo partnerku. Ak máte v mobile nastavený režim spánku táto aplikácia na to nereaguje a zazvoní aj napriek tomu.

 

Vianočný zvonček Android / iPhone

Nemusíte rozmýšľať ako dať vedieť deťom, že darčeky sú pod stromčekom. Všetko za vás vyrieši mobilný program Vianočný zvonček na stiahnutie zadarmo.

Táto aplikácia je kompatibilná len s operačným systémom Android – Vianočný zvonček download Android. Ak používate mobil s iPhone je lepšie poobhliadnuť sa po inom programe.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 8 votes
Názov programu
Vianočný zvonček
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu