INTERNET EXPLORER 11 (prehliadač)

Internet Explorer je jedným z obľúbených internetových prehliadačov.  Aj keď sa tento prehliadač stal súčasťou počítačov, ktoré vyrába Microsoft nie každý ho aj používa, čo je dosť škoda. V porovnaní s konkurenciou v ničom nezaostáva.

Najnovšia verzia Internet Explorer 11 na stiahnutie zadarmo obsahuje množstvo užitočných funkcií a nástrojov, ktoré zlepšujú prehliadanie internetu. Sťahuj Internet Explorer a získaj intuitívnejší a rozhodne rýchlejší prehliadač.

 

Internet Explorer 11 download

Tento prehliadač bol súčasťou operačných systémov Windows 7 a Windows 8. Prehliadač a operačný systém spolu perfektne fungovali. Užívateľov táto dvojica prekvapila rýchlym a bezproblémovým fungovaním. Aj napriek tomu sa nedostal na vrchol obľúbenosti prehliadačov, kde je stále Google Chrome.

Vylepšenie, ktoré stiahnutím Internet Explorer 11 zadarmo získate sa vyrovnajú konkurencii. Nástroje a funkcie prehliadača zvyšujú jeho výkonnosť, zlepšujú prehľadávanie a celkovo je IE (Internet Explorer) rýchlejší a intuitívnejší.

Kliknutím na Internet Explorer download dostanete webový prehliadač, ktorý vám umožní súkromné surfovanie na internete, všetky vaše informácie zostávajú v bezpečí. Nájdete tu aj ActiveX, filtre SmartScreen a nechýba ani zoznam odporúčaných stránok.  Tento softvér je optimalizovaný na rýchle prehliadanie stránok, podporuje 3D akceleráciu webovej grafiky a tiež WebGL, ktoré použijete pri tvorbe webových stránok a veľa ďalšieho. Čo všetko najnovší Internet Explorer zdarma obsahuje najlepšie zistíte ak si ho stiahnete a celý ho preskúmate.

 

Internet Explorer Windows / Mac

Aj keď v minulosti tento prehliadač nepatril medzi tie najobľúbenejšie teraz s množstvom vylepšení a nových funkcií sa môže postaviť Googlu, Firefoxu či akémukoľvek inému prehliadaču. Jeho stiahnutie a aj používanie je úplne zadarmo a za nič nebudete platiť.

Webový prehliadač IE je kompatibilný len s operačným systémom Windows, pre ktorý bol vyvíjaný. Spolu fungujú perfektne. Kliknite na Internet Explorer download Windows a surfovanie na internete bude rýchle, jednoduché a bezpečné.

Ak hľadáte vhodný prehliadač pre operačný systém Mac skúste už spomínaný Google Chrome, alebo Firefox.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Internet Explorer 11
Operačný systém
Windows 7
Software Category
internetové prehliadače
Cena
Free
Stránka výrobcu