IDEME VLAKOM (mobil app)

Ideme vlakom je názov mobilnej aplikácie, v ktorej získate prehľad o príchodoch a odchodoch vlakov, spojoch a môžete si prostredníctvom nej kúpiť aj lístok. Za vývojom tejto aplikácie je Železničná spoločnosť Slovensko a.s. 

Najnovšia verzia Ideme vlakom na stiahnutie zadarmo vám umožní získať prehľad nad osobnou železničnou prepravou v našej krajine. Prostredníctvom nej zistíte kedy váš vlak odchádza, kde sa práve nachádza a či a koľko minút mešká. Sťahuj Ideme vlakom a už nemusíš dobiehať na vlak.

 

Ideme vlakom download

Či už vlakom cestujete pravidelne do práce alebo školy, alebo túto dopravu využívate len občas (keď idete napr. na výlet,  na huby niekam ďalej od bydliska)  app Ideme vlakom vám poslúži vždy keď to budete potrebovať. Vďaka tejto aplikácii zistíte kedy vlak odchádza, kedy príde do cieľovej stanice, či mešká, uvidíte všetky informácie o ceste (stanice, prestupy,…) atď.

Kliknúť na Ideme vlakom download, alebo Ideme vlakom na stiahnutie zadarmo sa oplatí aj keď potrebujete kúpiť lístok na vlak. Aplikácia tak vyhovela takmer tretine ľudí, ktorí si lístok kupujú online. Zároveň získate prehľad o všetkých zakúpených lístkoch. Môžete si tiež zistiť ako sú na tom konkrétne vlaky s rezerváciami. Rezervácie vybraných rýchlikoch a IC vlakoch sa v Ideme vlakom apk dajú graficky znázorniť.

Nahraďte hrubé knižné vydanie cestovného poriadku jednou aplikáciu v mobile. Ideme vlakom zadarmo je aplikácia, ktorá vám poskytne množstvo dôležitých informácií nech ste kdekoľvek. Stačí mať len prístup na internet. Na ďalšom vylepšení sa neustále pracuje a nápadov, ktoré dostať do programu je naozaj dosť – predaj lístkov do zahraničia, denná tlač, informačný servis atď.

 

Ideme vlakom Android / iPhone

Aplikácia Ideme vlakom zadarmo je k dispozícii na stiahnutie pre majiteľov mobilných telefónov s Androidom aj iPhonom. V oboch verziách získate prístup k všetkým funkciám tohto programu.

  • Ideme vlakom download Android
  • Ideme vlakom download iPhone

Stiahnutie a aj používanie aplikácie je zadarmo. Jediné za čo budete v tejto apke platiť je kúpa lístku, prípadne rezervácia miesta.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
Ideme vlakom
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu