HANDBRAKE (prevod videa)

HandBrake je počítačový program na zmenu formátov video súborov. To ale nie je všetko čo tento šikovný a výkonný video konvertor zadarmo dokáže.

Najnovšia verzia HandBrake na stiahnutie zadarmo je open-source program, ktorý bol na začiatku určení len na ripovanie. V súčasnosti s ním ale môžete meniť formáty video súborov. Sťahuj HandBrake.

 

HandBrake download

Program na konverziu videa HandBrake zadarmo podporuje takmer všetky formáty video súborov. Bez najmenších problémov zvládne zmeniť formáty ako MP4, MPEG . 4, MPEG – 2, TrueHD, MP3, FLAC a veľa ďalších. Ako vidíte nerobia mu problém ani rôzne audio súbory.

Program HandBrake zdarma spracuje aj DVD alebo Blu-ray zdroje, čo nedokáže každý konverzný program. Môžete s ním aj vyberať titulky, kódovať videá s konštantnou kvalitou, podporuje aj VFR a CFR. Pre rôzne externé zariadenia nájdete v HandBrake na stiahnutie zadarmo ak predpripravené šablóny na prevod.

Program má jednoduché ovládanie a prehľadné rozhranie. Práca v konverznom programe HandBrake zdarma je naozaj jednoduchá. Obsahuje množstvo nástrojov a funkcií, vrátane kodekov, ktoré zrýchlia a skvalitnia prevod formátov videí.

 

HandBrake Windows / Mac

Program na konverziu videa, ktorý vám ponúkame je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – HandBrake download Windows. Ak používate počítač s OS Mac môžete si na internete, alebo domovskej stránke nájsť verziu zadarmo aj pre váš počítač. Stačí len vyhľadať výraz HandBrake download Mac. Keďže ide o multiplatformový nástroj na zmenu formátu videa nájdete ho aj vo verzii kompatibilnej s Linux.

Pokiaľ by vám tento softvér z akéhokoľvek dôvodu nevyhovoval môžete vyskúšať napríklad program Any Video Converter, ktorý si môžete stiahnuť a používať zadarmo. Tento program funguje len v PC s operačným systémom Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
HandBrake
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Video
Cena
Free