HÁDAJ 5 – kvíz (mobilná hra)

Hádaj 5 je názov mobilnej hry kde porovnáte svoje odpovede so zvyškom populácie. Ako správne tušíte ide o kvíz. Nemusíte sa ale obávať. Neexistujú tu žiadne nesprávne odpovede.

Najnovšia verzia Hádaj 5 na stiahnutie zadarmo je príjemná mobilná hra, s ktorou si užijete veľa zábavy. Čaká tu na vás množstvo otázok a porovnanie odpovedí s ďalšími ľuďmi. Sťahuj Hádaj 5.

Hádaj 5 download

App Hádaj 5 na stiahnutie zadarmo je hra vo forme kvízu. Nájdete tu stovky otázok. Nebojte sa, nejde o najťažšiu hru na svete (tou je PC hra Quadrax VIII). Odpovede nemusíte poznať, stačí ak správne uhádnete odpovede, ktoré povedalo sto ľudí. Otázky sú v hre Hádaj 5 zdarma vo forme textu alebo obrázkov. Budete mať tak za úlohu napríklad povedať čo je na obrázku, alebo odpovedať na otázky ako „Čo sa stane len raz za rok?“.

Otázky v hre Hádaj 5 zadarmo nie sú ťažké a vašou úlohou je nájsť odpovede, ktoré použilo sto ľudí. Aj keď väčšina otázok sú jednoduché nájdete v tomto kvíze aj náročnejšie otázky. V mobilnej hre Hádaj 5 zdarma tak preveríte aj svoju vynaliezavosť a nekonvenčné myslenie.

Aj keď je mobilná hra Hádaj 5 singleplayer užijete si s ňou ešte viac zábavy ak ju budete hrať s rodinou alebo priateľmi. Ak by ste sa pri niektorej otázke zasekli a nik z blízkych by vám nevedel pomôcť nájdete v aplikácii typy na správne odpovede.

 

Hádaj 5 Android / iPhone

Kliknutím na Hádaj 5 download získate do mobilu hru, s ktorou sa určite nudiť nebudete. V hre je 200 úrovní s rôznymi otázkami. Aplikácia sa pravidelne aktualizuje. Každou aktualizáciou pribudnú do hry ďalšie nové otázky.

Táto mobilná hra je kompatibilná len s mobilnými telefónmi Android. Môžete si ju stiahnuť  Google Play, alebo na to využiť našu stránku – Hádaj 5 download Android.

Pokiaľ dávate prednosť kvízom pred rôznymi akčnými hrami v mobile môžete si tiež zadarmo stiahnuť do telefónu hru Logo Quiz.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Hádaj 5
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free