GARMIN CONNECT (iPhone aplikácia)

Garmin Connect je mobilná aplikácia na zaznamenávanie údajov o vašom zdraví. Či už trénujete, alebo len chcete vedieť koľko kalórií ste spálili cestou do obchodu s touto aplikáciou sa to dozviete.

Najnovšia verzia Garmin Connect na stiahnutie zadarmo je vhodná pre športovcov, začiatočníkov aj ľudí, ktorí len chcú mierne zmeniť svoj životný štýl. Aplikácia s množstvom funkcií vám pomôže získať podrobný prehľad o vašom zdraví a kondičke. Sťahuj Garmin Connect.

 

Garmin Connec download

Hľadáte aplikáciu, ktorá by zaznamenávala všetky činnosti, ktoré ste počas dňa urobili a prehľadne vám to zobrazila na displeji mobilného telefónu? Ak áno potom tu je pre vás app Garmin Connect zadarmo. Aby aplikácia správne fungovala je potrebné aby ste ju spárovali so svojim zariadeným (hodinky, náramok).

Vďaka zariadeniu na vašej ruke bude aplikácia Garmin Connect na stiahnutie zadarmo zaznamenávať vaše každodenné aktivity, Počet krokov alebo tep srdca. Aplikácia zaznamená aj ďalšie aktivity. Môžete ju tak pokojne využiť aj ako aplikáciu na behanie, plávanie alebo aj ako apku na bicykel.

Prepojte sa v mobilnom programe Garmin Connect zadarmo s priateľmi a dajte si súťaž: Kto bude mať večer viac krokov alebo kto rýchlejšie prebehne dohodnutú vzdialenosť. Porovnávajte svoje výsledky a zistite kto je lepší.

 

Garmin Connect Android / iPhone

V palikácii Garmin Connect nájdete okrem možností zaznamenávať svoju aktivitu aj tréningy. S funkciou Garmin Coach získate tréning presne pre vás prispôsobený vašim schopnostiam. Aplikáciu môžete synchronizovať s ďalšími aplikáciami na beh či zaznamenávanie aplikácií. Patria medzi ne aplikácie ako Strava, MyFitnesPal a ďalšie.

Túto aplikáciu nájdete na internete vo verziách pre mobilné telefóny s Androidom a aj pre iPhone. Konkrétnu verziu nájdete v App Store alebo na Google Play

  • Garmin Connect download Android ( tu )
  • Garmin Connect download iPhone
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Garmin Connect
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free