FURNISH 3D (program na navrhovanie interiéru)

Furnish 3D je grafický program, s ktorým môžete navrhovať zariadenie interiéru. Množstvo funkcií, ktorými tento softvér disponuje využijete pri navrhovaní zariadenia každej jednej miestnosti.

Najnovšia verzia Furnish 3D na stiahnutie zadarmo umožní navrhovať interiér, vytvárať vlastné časti nábytku, meniť jeho povrch, farbu a množstvo ďalšieho. Nemusíte byť dizajnérom aby ste mohli kliknúť na sťahuj Furnish 3D. Pokojne ho môžete používať aj pre domáce účely.

 

Furnish 3D download

Chcete sa zahrať na návrhára interiéru, dizajnéra? S programom Furnish 3D zadarmo to zvládnete jednoducho a bez jediného eura. Stačí len kliknúť na odkaz Furnish 3D download a pustiť sa do virtuálneho zariaďovania bytu či rodinného domu.

Ak vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje pCon. planner skúste Furnish 3D. Furnish 3D na stiahnutie zadarmo umožňuje vytvárať návrhy interiéru, pridávať, alebo odoberať steny, môžete s ním zväčšiť alebo zmenšiť miestnosť. Podľa takéhoto návrhu sa následne môžete rozhodnúť či sa do rekonštrukcie pustíte alebo nie.

Softvér umožní aj navrhnúť si vlastný nábytok, zmeniť jeho farbu a keď ste už pri tom, môžete zmeniť aj farbu stien či vybrať iný odtieň podlahy. Vyskúšajte všetky štýly bývania (provensálsky, vintage, minimalistický, …) alebo si vytvorte  vlastný štýl interiéru v programe Furnish 3D zdarma. Hneď ako zistíte, čo vám najviac vyhovuje môžete sa pustiť do zariaďovania reálne.

 

Furnish 3D Windows / Mac

Výborný program na navrhovanie interiéru Furnish 3D zadarmo si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Furnish 3D download Windows. Stiahnutie a aj používanie programu je zadarmo.

Niektoré spoločnosti ponúkajúce nábytok majú na svojich stránkach tzv . plánovače miestností. S ich pomocou si môžete naplánovať zariadenie vlastnej domácnosti. Je ale potrebné aby ste boli na túto stránku pripojení a teda online.

Ak používate počítač s operačným systémom Mac výraz Furnish 3D download Mac budete hľadať zbytočne. Tento softvér nie je kompatibilný s týmto systémom. Svojich dizajnérskych plánov sa ale vzdávať nemusíte. Môžete si zadarmo stiahnuť napríklad program SketchUp.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Furnish 3D
Operačný systém
Windows XP, Windows 2000, Windows Server 2003
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Free
Stránka výrobcu