FREE AUDIO CONVERTER (konverzia audio)

Free Audio Converter je počítačový program slúžiaci hlavne na prevod audio súborov z jedného formátu do druhého. Tento program od spoločnosti Gilsoft si môžete na pár dní vyskúšať úplne zadarmo.

Najnovšia verzia Free Audio Converter je zameraná na prácu so zvukovými formátmi (audio súbory). Jej prvoradou úlohou je konverzia audio súboru z jedného formátu na druhý. Pokiaľ potrebuješ zmeniť formát audio súboru a hľadáš program, ktorý to zvládne perfektne Free Audio Converter sťahuj.

 

Free Audio Converter download

Free Audio Converter je program na konverziu audio súborov. Podporuje viacero najpoužívanejších ale aj tých menej používaných formátov: MP3, WMA, PGG, FLAC, AMR, APE, AC3, atď. Softvér umožní konverziu viacerých súborov naraz, čo vám ušetrí veľa času. Konverzia ale nie je to jediné čo Free Audio Converter na stiahnutie dokáže.  Extrahuje zvukový záznam z video formátov, napr. z formátov AVI, WMV, MKV, AVCHD, MP4, atď.

Kliknutím na Free Audio Converter download získate počítačový program, ktorý uloží hudbu z vášho CD do počítača v akomkoľvek audio formáte (program musí zvolený formát podporovať). Audio súbory program konvertuje bez straty do formátu FLAC. Pôvodný zvuk z CD tak zostane dokonale zachovaný aj vo vašom počítači. Free Audio Converter zdarma toho dokáže ešte viac.

Ak chcete do svojho iPhonu či iPadu originálne zvonenie, ale nedarí sa vám ho zohnať vo formáte, ktorý by váš mobil podporoval môžete akýkoľvek audio súbor previesť do M4A.  Tento audio formát už prehrajú všetky zariadenia Apple vrátane Apple TV.

 

Free Audio Converter Windows / Mac

Konverzia audio súborov z jedného formátu do iného je s vhodným programom jednoduchá záležitosť. Audio Converter je jednoduchý a prehľadný program, na ktorom prácu zvládne každý. Na skúšobnú dobu si môžete tento program vyskúšať v počítačoch s operačným systémom Windows – Free Audio Converter download Windows.

Ak budete s programom spokojní môžete si ho zakúpiť. Cena Audio Converter sa pohybuje okolo 40 dolárov. Cena môže byť aj nižšia, hlavne ak sa vám podarí natrafiť na zľavovú akciu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Free Audio Converter
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Software Category
Hudba & Zvuk
Cena
TRIAL FREE
Stránka výrobcu