FOXIT PDF READER (čítačka PDF)

Foxid PDF Reader je program na prehliadanie dokumentov vo formáte PDF. Jednoduchý a prehľadný program, bez ktorého sa dnes nezaobíde žiadny počítač.

Najnovšia verzia Foxid PDF Reader na stiahnutie neslúži len na otváranie PDF dokumentov. V tomto softvéri nájdete viac funkcií, ktoré isto využiješ. Sťahuj Foxid PDF Reader a otvor súbory, ku ktorým sa len tak nedostaneš.

 

Foxid PDF Reader download

V dnešnej dobe sa s dokumentmi vo formáte PDF stretávame čoraz častejšie. Ak vo vašom počítači či notebooku nemáte program na ich otváranie nezistíte čo je v dokumente. Foxit Reader zadarmo je program, ktorý tento typ súborov otvorí. Samozrejmosťou softvéru je možnosť dokument vytlačiť.

Foxit PDF Reader na stiahnutie zadarmo je jednoduchý, bezpečný, prehľadný a rýchly program na otváranie PDF súborov a tlač. Obsahuje aj nástroje, ktoré poznáte z Microsoft Office takže rozhranie pre vás nebude úplne cudzie. Umožní vám vypĺňať elektronické formuláre a komunikovať tak aj s úradmi. Používaním programu sa nemusíte obávať o bezpečnosť. Foxit Reader na stiahnutie zadarmo podporuje viacero možností zabezpečenia.

Program Foxit Reader na stiahnutie využijete aj mimo pracovnej oblasti. Otvorí vám elektronické knihy čím zlepší vašu domácu pohodu. Prečítať si môžete akúkoľvek e-knihu, ktorú si do počítača stiahnete.

 

Foxit PDF Reader Windows / Mac

Ak sa rozhodnete kliknúť na Foxit PDF Reader download získate bezpečný softvér na otváranie PDF súborov, ktorý môžete prepojiť s Google Drive, Dropbox alebo SharePoint, čo výrazne uľahčí prácu s dokumentmi.

Tento softvér je kompatibilný s operačným systémom Windows. Nemusíte vyhľadávať v prehliadači výrazy ako Foxit Reader Windows download free, môžete si ho stiahnuť tu.

Ak potrebujete program na prehliadanie PDF súborov do počítačov s operačným systémom Mac stačí na internete len vyhľadať príslušnú verziu – Foxit Reader  Mac download free.

Program môžete používať tak dlho ako budete chcieť zadarmo. Nie je potrebná žiadna registrácia a nik nebude od vás pýtať za program poplatok.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Foxit PDF Reader
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
FREE
Stránka výrobcu