EYE SAVER (ochrana očí při PC)

Eye Saver je program na ochranu vašich očí. Možno si to pri počítači ani neuvedomujete, ale vaše oči veľmi trpia. Syndróm suchého oka či nespavosť  je to, čo vám môže skomplikovať život.

Najnovšia verzia Eye Saver na stiahnutie zadarmo obsahuje funkcie, ktoré ocení hlavne vaše zdravie. Hodiny práce na počítači si žiadajú daň vo forme zhoršenia zraku. Krátke prestávky od PC vám pomôžu týmto problémom predísť. Sťahuj Eye Saver a nemusíš sa obávať zdravotných problémov.

 

Eye Saver download

Eye Saver na stiahnutie zadarmo – túto ponuku by mali využiť všetci, ktorí pracujú s počítačom. Tento softvér ochráni váš zrak a zlepší váš spánok. Pokiaľ sa neviete od počítača odtrhnúť funkcie Eye Saver zdarma isto oceníte.

Modré svetlo je svetlo, ktoré zastavuje tvorbu hormónu melatonínu. Tento hormón v nás vyvoláva ospalosť a kým ho nemáme v organizme dostatok nezaspíme. Ak vás trápi nespavosť (insomnia) modré svetlo môže byť dôvodom jej vzniku.  Tento program má filter, ktorý modré svetlo neprepustí a vy sa poriadne vyspíte.

Ďalším problémom je syndróm suchého oka. Vzniká keď medzi jednotlivými žmurknutiami máte dlhé prestávky. Oko nie je dostatočne zvlhčované. Vyhnúť sa tomu problému môžete ak si budete robiť od počítača prestávky. Eye Saver zadarmo vám pripomenie kedy je čas na prestávku. Vaše oči chráni tiež elimináciou blikania monitora. Toto blikanie síce nevnímate, ale je to dôvod, prečo vás po práci na PC bolí hlava a máte unavené oči.

 

Eye Saver Windows / Mac

Ako ste už zistili kliknúť na Eye Saver download sa zo zdravotného hľadiska určite oplatí. Či už trávite pri PC celé dni, alebo len pár hodín denne. Verzia programu, ktorú si môžete stiahnuť z tejto stránky je kompatibilná s operačným systémom Windows – Eye Saver download Windows.

Pokiaľ hľadáte podobný softvér pre Mac na internete určite nájdete vhodnú alternatívu. Stačí do prehliadača zadať výraz Eye Saver download Mac a zobrazia sa vám vhodné náhradné programy.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
Eye Saver
Operačný systém
Windows 7,8,10
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free
Stránka výrobcu