DOPDF (prevod do PDF)

doPDF je počítačový program na prevod dokumentov do formátu PDF. Ak potrebujete previesť akýkoľvek formát dokumentu do tohto formátu využite na to tento program zadarmo.

Najnovšia verzia doPDF na stiahnutie zadarmo urobí presne to, čo je v jej názve „urob PDF“. Nič viac, vďaka čomu neobsahuje množstvo zbytočných funkcií. Nemusíte hľadať programy, ktoré zmenu formátu zvládnu, stiahni si tento a zadarmo. Sťahuj doPDF.

 

doPDF download

Program na prevod dokumentov do formátu doPDF zadarmo môžete využiť v prípade akéhokoľvek formátu dokumentu. Tento softvér vám pomôže previesť akýkoľvek typ tlačeného dokumentu do formátu PDF. Zachovanie pôvodného vzhľadu dokumentu je samozrejmosťou. Podporuje viac ako 400 typov dokumentov ako napríklad DOCX, PPTX, ODT, HTML a veľa ďalších.

Program doPDF zadarmo obsahuje jednoduché funkcie, ktoré pri zmene formátu využijete. Nenájdete v ňom žiadne zložité nástroje. Ak ale potrebujete výkonnejšiu verziu môžete si zakúpiť program doPDF Pro.

Tento softvér funguje ako virtuálna tlačiareň. Po stiahnutí a inštalácii ho nájdete medzi tlačiarňami a faxami. Prevod môžete urobiť dvoma spôsobmi. Môžete urobiť tlač do formátu PDF pomocou ovládača tlačiarne doPDF. Teda tak ako keď tlačíte na bežnej tlačiarni, ale miesto dokumentu na papieri dostanete dokument v PDF do počítača. Druhý spôsob je prostredníctvom okna v programe doPDF zdarma.

 

doPDF Windows / Mac

Vykonať konverziu v tomto programe je jednoduché, stačí na to jedno kliknutie. Program sa dodáva aj s doplnkami pre programy Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, …).

doPDF zadarmo si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – doPDF download Windows. Ak sa rozhodnete pre vyššiu verziu doPDF Pro jej cena je cca 40 dolárov. Skôr ako si ju zakúpite môžete si ju zadarmo vyskúšať.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
doPDF
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Free