DOOM 4 (hra na PC)

Doom 4 je počítačová akčná strieľačka, kde vás čaká súboj s démonmi. Súboje bez zľutovania, obrovské množstvo nepriateľov a množstvo zbraní čaká len na to, kedy sa do hry pustíte aj vy.

Najnovšia verzia Doom 4 na stiahnutie zadarmo je akčná počítačová hra, kde nie je miesto na zľutovanie. Monštrá a démoni na vás striehnu na každom rohu, nebojte sa im postaviť. Sťahuj Doom 4.

 

Doom 4 download

PC hra Doom 4 na stiahnutie je pokračovaním úspešnej rovnomennej série hier. V hre je množstvo brutality, strieľania a monštier, ktoré treba zničiť za každú cenu. Poriadna dávka brutality si vyžaduje perfektné zbrane, ktoré v hre nájdete. Nechýba ako povestná motorová píla čo dvojhlavová brokovnica.

Či už nepriateľa zastrelíte, odrežete mu hlavu alebo ho umlátite na smrť je nepodstatné, dôležité v hre Doom 4 zdarma je ho zničiť za každú cenu. Najprv ho postreľte a potom ho dorazte. K dispozícii máte v hre veľa zbraní s naozaj ničivým účinkom.

Akčná hra Doom 4 zadarmo obsahuje viacero herných režimov. Hru môžete hrať sami, ako Doom 4 singleplayer alebo s priateľmi ako Doom 4 multiplayer. V každom režime na vás čaká množstvo nepriateľov. Akčná, brutálna a extrémne rýchla strieľačka bez zbytočného balastu, aj tak sa dá charakterizovať hra Doom 4.

 

Doom 4 Windows / Mac

Aby vám hra fungovala je potrebné inštalovať si aj klienta Steam. Kliknutím na Doom 4 zadarmo hru nezískate a zadarmo nenájdete ani demoverziu hry. Ak vás ale akčné hry plné súbojov zaujímajú môžete si hru v plnej verzii zakúpiť. Cena Doom 4 sa pohybuje okolo 20 euro.

Počítačová hra je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows – Doom 4 download Windows.

Zaujímavou počítačovou hrou, kde si užijete strieľanie a samozrejme aj istú dávku nadprirodzena je aj hra Posol Smrti, ktorej demoverziu si môžete stiahnuť zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Doom 4
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Akčné hry
Cena
Platená