POSOL SMRTI (PC hra)

Posol smrti je PC hra s prvkami hororu. Netradičné spracovanie zápletky hry ponúka dobrodružstvo, napätie a kus tajomna, ktoré v iných hrách nenájdete. Pokiaľ dávate prednosť hrám s dejom táto hra je presne pre vás.

Za vznikom tejto mysterióznej hry stoji český vývojársky tím Unknown Identity. Vytvorili síce len prvú časť, ktorej popularita si tak povediac vynútila pokračovanie. Najnovší Posol smrti má už číslo 4 – Posol smrti 4. S touto hrou sa môžete stretnúť aj pod názvom Black Mirror. Dôvod je jednoduchý a dozviete sa ho hneď ako si hru pustíte.

Ak ťa tento netradičný žáner zaujal neváhaj a Posol smrti sťahuj zadarmo. Posol smrti – adventúra, v ktorej potrebuješ zbierať predmety, dávať pozor pri dialógoch a pomaly, ale isto sa dopracovať k odhaleniu tajomstva ťa jednoducho pohltí.

 

Posol smrti download

Staré rodinné panstvo Black Mirror a prekliatie rodu Gordonovcov sú základom hry Posol smrti. Nakoľko hra vznikla v Českej republike jazykovej bariéry sa obávať nemusíte (je v češtine), čo je ďalším plusom prečo ponuku hra Posol smrti na stiahnutie zdarma neodmietať.

Kliknite na Posol smrti stiahnuť zdarma a začnite odkrývať tajomstvá starého panstva, na ktorom nechýbajú duchovia a  zistite a odhaľte vraha vášho predka. Perfektná grafika a výborná hudba vás rýchlo vtiahnu do deja.

Zadarmo si môžete stiahnuť ukážku – tzv  demo Posol smrti na stiahnutie zdarma. Ďalšie časti hry Posol smrti 2 a Posol smrti 3 môžete získať v demoverzii získať tiež. Aj keď už je v ponuke štvrtá časť je pravdou, že za prvými troma dielmi zaostáva. Je to ale na zvážení každého osobne.

 

Posol smrti PC

Posol smrti 1 plná verzia na stiahnutie vás bude niečo stáť. Platí to aj pre ďalšie časti hry, ale tie len minimálne nadväzujú na prvú časť. Ak sa vám nebude dariť v hre vám môže výrazne pomôcť Posol smrti – návod. Pokiaľ ale dávate pozor a ste všímavý človek nebudete ho potrebovať.

Kliknite na Posol smrti PC download. S touto hrou pre jedného hráča – Posol smrti singleplayer strávite napínavé chvíle plné dobrodružstva a tajomna. 

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 4 votes
Názov programu
Posol smrti
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista Windows 7, Windows 8
Software Category
Hry - Adventúry & RPG
Cena
Free Trial (Demo)
Stránka výrobcu