DICTATION (aplikácia pre nepočujúcich)

Dictation je mobilná aplikácia, ktorá je vhodná hlavne pre nepočujúcich ľudí. Využijete ju ale aj v prípade ak si chcete hovorené slovo zaznamenať vo forme textu. V aplikácii nájdete viac funkcií a nástrojov, ktoré vám zjednodušia život.

Najnovšia verzia Dictation na stiahnutie zadarmo je aplikácia ktorá diktovaný text prepíše do textu. Program využíva technológiu na rozpoznávanie reči a hneď ako začuje hovor začne ho prepisovať. Sťahuj Dictation.

 

Dictation download

Ľudia, ktorí nepočujú môžu mať problémy zapojiť sa do rozhovoru. S app Dictation na stiahnutie zadarmo už tento problém nebudú mať. Hneď ako aplikáciu zapnete a zaznamená zvuk začne ho automaticky prepisovať na text. Vďaka tomu budete vedieť čo sa okolo vás rozpráva. Mobilný program podporuje všetky známe a často používané audio formáty.

Aplikácia Dictation zdarma podporuje viac ako 40 jazykov a nájdete medzi nimi aj slovenčinu. Zároveň v rozhraní aplikácie nájdete až 3 textové zóny medzi ktorými môžete prepínať. Stačí ak si do každej zóny nastavíte iný jazyk. Nemusíte ani ovládať cudziu reč alebo si sťahovať slovník do mobilu. Aplikácia podporuje aj preklad z jedného jazyka do iného.

Všetko čo prostredníctvom aplikácie Dictation zadarmo nahráte aplikácia prepíše na text a vy si to môžete uložiť v iCloude. Text môžete aj zdieľať jedným kliknutím prostredníctvom WhatsApp, Emailu, Twitteru a pod. Okrem textu si môžete ukladať aj nahrávky rozhovoru.

 

Dictation Android / iPhone

Aplikáciu pre nepočujúcich Dictation zadarmo si môžete stiahnuť do iPhone. Program si môžete stiahnuť s App Store alebo na to využite našu stránku – Dictation download iPhone.

Verziu tejto aplikácie pre Android nenájdete. Určite sa vám ale podarí nájsť aplikácie pre nepočujúcich aj do vášho zariadenie zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Dictation
Operačný systém
iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free