CCLEANER

CCleaner vám vyrieši pomalé načítanie, zasekávanie, oznamy o preplnenej pamäti,… to všetko vie pri práci na počítači každého rozladiť. Ak je to aj váš problém mali by ste si vyčistiť počítač. Existuje niekoľko možností ako na to, ale len s jednou to urobíte naozaj poriadne. Naozaj dobrý a kvalitný čistič pc má názov CCleaner. Uvoľní miesto na disku, či sa už potrebujete zbaviť nepotrebných súborov Windowsu, Exploreru, alebo súborov Firefoxu a Chromu a aplikácií. Stačí si len stiahnuť verziu, ktorá je pre vás najvýhodnejšia a ktorú v plnej miere využijete.

 

Vyčistiť počítač zadarmo

Počas práce na počítači alebo surfovaní na internete sa do vášho pc dostáva množstvo súborov, ktoré ho spomaľujú a zbytočne zaberajú miesto na disku. Zbaviť sa týchto súborov môže byť zdĺhavé a nie je vždy dostatočné. Môžete to ale skúsiť s programom na čistenie pc zadarmo.  

Program CCleaner, je užitočná aplikácia, ktorá udrží váš počítač a aj mobilný telefón v perfektnej kondícii. Stačí si len CCleaner stiahnuť, spustiť a kliknúť na Run Cleaner (alebo tlačidlo Spustiť).

Vyčistiť počítač je údržba, ktorú by sme mali robiť všetci. Čistenie počítača zadarmo by si preto nemal nechať ujsť nik z nás. Môžete si vybrať čo sa vyčistiť má, čo sa čistiť nemá a aj frekvenciu čistenia (každý deň, raz za týždeň,…). CCleaner sa spustí v pozadí a vy sa už nemusíte viac s čistením pc trápiť.

 

Zrýchliť počítač zadarmo

Uvoľnením miesta na disku, vás už viac nebude obťažovať hlásenie o plnej pamäti, nedostatku miesta, načítanie stránok bude rýchlejšie a prestanú aj problémy so zasekávaním.

CCleaner zadarmo si môžete stiahnuť do svojho počítača, notebooku či mobilného telefónu. Okrem čistenia odstráni aj nepotrebné programy a súbory, opraví chyby, odstráni neplatné a nepoužívané položky v registri a tiež vie zastaviť programy, ktoré spomaľujú štart vášho počítača.

Dokonca zmaže aj súbory, o ktorých ste si mysleli, že ich už v počítači nemáte. Nerozumiete tomu? Vysvetlíme – vymazanie histórie, či odinštalovanie aplikácie nestačí na jej vymazanie. Vymažete tak len odkaz na súbor či aplikáciu, ktorá ale aj napriek tomu zostáva na disku a zaberá miesto. Na jej úplné odstránenie potrebujete špeciálny program a najlepšie je ak zaň nemusíte platiť.  CCleaner to zvládne hravo takže je dobré si CCleaner stiahnuť už dnes a mať dostatok miesta na disku hneď po prvom spustení tohto programu.

 

CCleaner SK

CCleaner download free je lákavou ponukou, no nie každý je nadaný na jazyky. Ak sa obávate, že by vám tento program mohol zmazať aj niečo čo potrebujete, stiahnite si CCleaner SK – v slovenskom jazyku. V programe sa budete lepšie orientovať a budete tak môcť využiť všetky jeho funkcie – čistič pc, register a aj nástroje.

Získaním CCleaner zadarmo vyčistíte a optimalizujete systém. Samy si zvolíte čo sa má a čo nemá zmazať napr. cache prehliadačov, cookies, alebo si môžete zvoliť súbory a priečinky, ktoré bude program čistiť pravidelne prípadne ich pri čistení vynechá. Vyčistí dočasné súbory, odstráni stopy po odinštalovaných aplikáciách a zmaže históriu prehliadača – zaistíte si tak aj viac súkromia v internetovom svete.

 

CCleaner portable

CCleaner portable je prenosnou verziou programu CCleaner. Aj v tejto verzii programu nájdete všetky funkcie CCleaner takže sa žiadneho obmedzenia obávať nemusíte.

Táto verzia sa určite zíde správcom počítačových sietí. Jej veľkou výhodou je, že ju nemusíte inštalovať. Môžete ju mať stiahnutú trebárs na USB a použiť ju vždy keď bude treba. Takto máte kvalitný čistič pc vždy po ruke.

 

CCleaner professional

Pre spoločnosti, firmy či profesionálov máme verziu CCleaner Professional. Okrem všetkých bežných funkcií zvládne toho viac. Pravidelné čistenie počítača zadarmo, čistenie všetkých užívateľských účtov, mazanie histórie a cookies v čase, keď prehliadač nepoužívate a niečo navyše.

CCleaner je najpoužívanejší čistiaci program pre Windows, ktorý sa neustále vyvíja a aktualizuje.  CCleaner pro, aby udržal krok s vývojom systému sa aktualizuje raz za mesiac. Vďaka tomu je stále na popredných priečkach vysoko nad ostatnými aplikáciami podobného charakteru. Nemusíte sa trápiť či je pre vás lepšie stiahnuť CCleaner win10, alebo CCleaner pro.

 

CCleeaner Windows 10

Windows 10 v súčasnosti používajú milióny spokojných užívateľov. Ak tento operačný systém používate aj vy môžete si stiahnuť najnovšiu verziu CCleaner Windows 10.

Postará sa o čistenie a optimalizáciu operačného systému. Zrýchli načítanie stránok, zrýchli štart a vymaže nepotrebné súbory z disku a systému. Takže ak neviete, prečo vášmu počítaču všetko dlho trvá stiahnite si program na čistenie pc zadarmo.

 

CCleaner key

CCleaner key je tvorený súborom písmen a číslic. Ide v podstate o kľúč, ktorý je potrebné zadať do programu pri jeho prvom spustení. Bez neho nemôžete využívať všetky funkcie tohto programu.

Aj keď je CCleaner zadarmo je potrebné ju aktivovať.  Pri spustení aplikácie vás sama vyzve na zadanie mena a kľúča. Stačí to len vyplniť a kliknúť na položku Registrovať.

 

CCleaner sťahuj

Myslíte si, že máte málo miesta v počítači? Rozmýšľate ako by ste ho uvoľnili? CCleaner je program, ktorý udrží váš počítač, či mobilný telefón v kondícii. Na disku máte v skutočnosti oveľa viac voľného miesta než si myslíte. S programom CCleaner ho získate rýchlo a jednoducho. Jednoduchý a nenároční program na čistenie pc zadarmo môže byť teraz aj váš. CCleaner zadarmo si môžete stiahnuť v rôznych verziách a pokiaľ nechcete nemusíte ho mať inštalovaný ani v počítači. CCleaner si môžete stiahnuť  aj na USB kľúč a môžete ho použiť vždy keď budete potrebovať – nech ste kdekoľvek. S verziou ccleaner win 10 získate najnovšiu verziu, ktorá je kompatibilná s najpoužívanejším systémom W10. CCleaner Professional sa zas pravidelne aktualizuje, takže drží krok s každou aktualizáciou systému.  Vyberte si verziu, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám, stiahnite si CCleaner zadarmo a viac vás čistenie počítača, plná pamäť a zasekávanie nemusia trápiť.

Prečo si mám stiahnuť program Ccleaner? 💻

Program Ccleaner je najznámejším programom na čistenie počítača. Zbaví ho nepotrebných súborov, fragmentov súborov, ktoré sa nepodarilo odinštalovať a všetkého čo v pc nepotrebujete. Počítač bez zbytočných dát budete fungovať rýchlejšie a lepšie.

Môžem si stiahnuť program Ccleaner aj v slovenskom jazyku? 😛

Môžete. Program podporuje množstvo jazykov a slovenčina je medzi nimi. Je dobré stiahnuť si program Ccleaner SK aby ste si následne nemuseli meniť v nastaveniach softvéru jazyk.

Čo je Ccleaner Key? 🍀

Ccleaner Key je kód tvorení z číslic a písmen. Slúži na aktivovanie programu. Aj keď si tento program na čistenie pc môžete stiahnuť zadarmo je potrebné ho najskôr aktivovať. Na to potrebujete Ccleaner Key. Aktivácia je samozrejme zadarmo.

Prečo je dobré mať program na čistenie PC? 🧹

Program na čistenie počítača udrží váš PC v optimálnom stave. Všetky programy na čistenie počítačov odstránia nepotrebné dáta a súbory, uvoľnia pamäť pc a výrazne ho zrýchlia. Čistenie pc by ste mali vykonávať pravidelne aby ste udržali svoj počítač v optimálnom stave.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 76 votes
Názov programu
CCleaner
Operačný systém
Windows, iOS
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
FREE