CONTOUR DIABETES (aplikácia pre diabetikov)

Countor Diabetes je názov mobilnej aplikácie pre diabetikov. Ak trpíte cukrovkou s touto aplikáciou môžete mať svoj cukor pod kontrolou a pochopte toto ochorenie.

Najnovšia verzia Contour Diabetes na stiahnutie zadarmo je mobilný program pre ľudí s cukrovkou. Túto aplikáciu si stiahlo viac ako milión ľudí, pridaj sa k nim a sťahuj Contour Diabetes.

 

Contour Diabetes download

App Contour Diabetes na stiahnutie zadarmo je šikovný nástroj pre všetkých cukrovkárov. Zaznamenávajte si hodnoty hladiny cukru v krvi a zistite, čo vám jeho hladinu zvyšuje. Táto aplikácia vám hladinu cukro v krvi nezmeria, môžete ju ale synchronizovať s glukomermi značky Contour a namerané hodnoty sa automaticky prenesú do aplikácie. Vďaka tomu odpadá povinnosť zadávať ich do aplikácie Contour Diabetes zdarma ručne.

Na váš diabetes vplývajú denné činnosti. Jedlo a aj pohyb. Táto aplikácia vám pomôže pochopiť a zistiť čo vám hladinu cukru v krvi zvyšuje. Výsledky nameraných hodnôt sú v aplikácii prehľadne zobrazené. Zároveň si môžete v aplikácii nastaviť upozornenia na meranie glukózy v krvi. Program obsahuje aj funkciu Charakteristické vzory. Táto funkcia vás upozorní na trendy v nameraných hodnotách cukru v krvi a pomôže vám zistiť prečo vám stúpa jeho hladina.

 

Contour Diabetes Android / iPhone

V aplikácii Contour Diabetes zdarma nájdete funkcií viac. Môžete si tu zapisovať stravu, ktorú ste skonzumovali, aktivity, či množstvo inzulínu, ktoré ste užili. Údaje môžete následne zdieľať s lekárom.

Aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom alebo aj do iPhone. Kompatibilnú verziu s vašim zariadením nájdete na Google Play alebo v App Store

  • Contour Diabetes download Android
  • Contour Diabetes download iPhone ( tu )

Výbornou aplikáciou pre diabetikov je aj aplikácia Blood Sugar.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Contour Diabetes
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free