BYTEFENCE (antivírus)

ByteFence je antivírusový program, ktorý ochráni váš počítač pred hrozbami v reálnom čase. Zaznamená hrozby, ktoré na vás číhajú na internete, nájde vírusy v počítači a zvýši vašu bezpečnosť.

Najnovšia verzia ByteFence na stiahnutie zadarmo je jedným z najlepších antivírusov, ktoré si môžete vyskúšať. Surfujte a sťahujte súbory z internetu bezpečnejšie. Sťahuj ByteFence a surfuj bez obáv na internete.

 

ByteFence download

Hľadáte kvalitný antivírusový program, ktorý by vás ochránil pred malware, spyware, trójskymi koňmi a ďalšími hrozbami? Potom ste tu správne. ByteFence na stiahnutie je antivírus, ktorý vás pred všetkými spomínanými hrozbami ochráni. A nie len to. Preskenuje váš počítač a ak v ňom už niečo máte nájde to a odstráni.

Programov na zachytenie vírusov je množstvo. Nájsť medzi nimi ten najvhodnejší môže byť náročné. Za väčšinu z nich musíte zaplatiť a preto by ste si mali vybrať poriadne. Kliknutím na ByteFence zdarma získate antivírus, ktorý si poradí aj s crapwareom a bundlewareom. Program chráni váš počítač v reálnom čase 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

 

ByteFence Windows / Mac

Ak sa rozhodnete vyskúšať tento antivírus a kliknete na ByteFence download získate program na skúšobnú dobu (14 dní). Získate tak dostatok času na vyskúšanie antivírusu. Nie len že zabráni vniknutiu vírusov do vášho počítača ale aj nájde hrozby vo vašom počítači. Počas 14 dní, kedy môžete program vyskúšať odhalí a zmaže hrozby, ktoré už v počítači máte.

Cena ByteFence sa pohybuje od 1,4 do 3,3 dolárov mesačne. Záleží to od toho na akú dlhú dobu si chcete program zakúpiť. Tento antivírus je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – ByteFence download Windows.

Ak používate počíta s OS Mac môžete si zdarma vyskúšať antivírusový program Eset alebo Kaspersky. Nezabudnite si stiahnuť verzie, ktoré sú kompatibilné s vašim počítačom.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
ByteFence
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Trial Free