KASPERSKY FREE ANTIVIRUS

Kaspersky Free je antivírusový program, ktorý vám zaistí bezpečné surfovanie po internete. Radí sa medzi elitu v oblasti antivirov pre počítače, mobilné telefóny a ďalšie zariadenia, ktoré môžete pripojiť k počítaču.

 

 

Najnovšia verzia Kaspersky Free na stiahnutie je v ponuke zadarmo. Neobsahuje síce pokročilé funkcie, ale pred bežnými vírusmi vás ochráni. Neváhaj a program Kaspersky Free sťahuj do svojho počítača ešte dnes.

 

Kaspersky Free Antivirus download

Tak ako ostatní velikáni počítačovej bezpečnosti aj spoločnosť Kaspersky Lab sa rozhodla uvoľniť základnú verziu svojho programu. Od teraz môžete bezpečnosť počítača zveriť programu Kaspersky Free Antivirus zadarmo.

Bezplatná verzia obsahuje základné funkcie, ktoré vám poskytnú

  • ochranu rezidentnými štítmi – počítač je nepretržite chránený
  • skeny na vyžiadanie
  • cloudová ochrana
  • anti-pishingová ochrana

Antivírusový program Kaspersky Free na stiahnutie zadarmo je síce len v základnej verzii, ale preverí všetky stiahnuté súbory, upozorní vás na nebezpečné internetové stránky a udrží v bezpečí aj osobné dáta (dátum narodenie, rodné číslo, číslo karty,…) Ak by sa niekto pokúsil získať vaše údaje Kaspersky Free zdarma vás upozorní na pishingové útoky.

Kliknúť na Kaspersky Free download sa pre vlastnú bezpečnosť oplatí, hlavne v prípade, keď nemáte žiadny antivírusový program v PC. Výhodou tohto softvéru je fakt, že ide o antivírusový program zadarmo. Zaplatíte si zaň len v prípade, že budete chcieť vyššiu ochranu.

 

Kaspersky Free Windows/ Mac

Program Kaspersky Free  zadarmo váš počítač nijako nezaťaží. Ani nezbadáte, že ho máte. Na rozdiel od konkurenčného programu ESET NOD32, ktorý môžete bezplatne používať len na 30 dní, Kaspersky Free je antivír zadarmo.

Softvér Kaspersky Free si môžete stiahnuť do mobilných telefónov, počítačov alebo notebookov. Dôležité ale je aby ste si stiahli verziu, ktorá je kompatibilná s vašim operačným systémom

  • Kaspersky Free Windows download
  • Kaspersky Free Mac download

Dajte svojmu počítaču vyššiu úroveň bezpečnosti zadarmo. Prehľadné rozhranie a jednoduché ovládanie sú ďalšie klady, ktoré jasne hovoria pre Kaspersky Free.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 5 votes
Názov programu
Kaspersky Free Antivirus
Operačný systém
Windows XP/Vista/7/8/10
Software Category
Bezpečnosť
Cena
FREE
Stránka výrobcu