BINARY VIEWER (otváranie súborov)

Binary Viewer je počítačový program, s ktorým otvoríte akýkoľvek súbor vo vašom počítači. Nepotrebujete desiatky programov na rôzne formáty súborov, stačí vám tento program.

Najnovšia verzia Binary Viewer na stiahnutie zadarmo je nástroj na prezeranie, upravovanie a ukladanie ľubovoľných súborov bez ohľadu na ich formát. Otvárajte akýkoľvek súbor v jednom jedinom programe. Sťahuj Binary Viewer.

 

Binary Viewer download

Počítačový program Binary Viewer na stiahnutie zadarmo je výborný nástroj na otváranie a prezeranie akýchkoľvek súborov v počítači. Je jedno v akom formáte je súbor uložený, s programom Binary Viewer zdarma si ho môžete pohodlne otvoriť.

To ale nie je všetko čo tento softvér dokáže. Obsah súborov vie zobraziť v binárnom, hexadecimálnom, osmičkovom, desiatkovom a textovom formáte. Vďaka tomu môžete nahliadnuť aj do binárnych súborov, ktoré sa štandardnými prehliadačmi Windows-u nedajú otvoriť. Ak sa vám nedá otvoriť súbor v Excely, Worde alebo Poznámkovom bloku program Binary Viewer zdarma si s ním istotne poradí.

Program Binary Viewer zadarmo si poradí aj s veľkými súbormi. Pohodlne a bez problémov s ním otvoríte súbory do veľkosti 16 TB. Otvorí a zobrazí aj celé fyzické disky. Na to, čo všetko tento program dokáže vám v počítači zaberie minimum miesta.

 

Binary Viewer Windows / Mac

Tento výkonný a všestranný prehliadač vám umožní súbory nie len otvárať a prezerať ale aj editovať, kopírovať a ukladať súbory. Na panely hlavného okna zobrazí rozšírené vlastnosti súboru. Program má jednoduché a prehľadné rozhranie a jeho používanie nie je náročné, zvládnete ho aj keď s týmto typom softvérov nemáte žiadne skúsenosti.

Program je kompatibilný len s počítačmi s operačným systémom Windows – Binary Viewer download Windows. Výborne funguje aj v starších verziách operačného systému.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Binary Viewer
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Free