AVAST ANTIVIRUS 2021 (mobilný antivírus)

Avast Antivirus 2021 je mobilný antivírus, ktorý ochráni váš telefón pred všadečíhajúcou hrozbou z internetu. Antivírusový program zadarmo môžete mať teraz aj v mobile.

Najnovšia verzia Avast Antivirus 2021 na stiahnutie zadarmo je jeden z najlepších programov na ochranu pred vírusmi do mobilného telefónu. Ak aj ty surfuješ na internete cez mobil sťahuj Avast Antivirus 2021.

 

Avast Antivirus 2021 download

Avast Antivirus 2021 zdarma je aplikácia, ktorá vám zaistí bezpečnejšie surfovanie na internete cez mobilný telefón. Ochráni vaše súkromie a na každú aplikáciu, ktorá obsahuje spyware alebo adware vás upozorní. Abast Antivirus 2021 na stiahnutie zadarmo vám poskytne ochranu aj pred pishingovými útokmi cez mail a aj pred podozrivými webovými stránkami.

V app Avast Antivirus 2021 nájdete viacero funkcií, ktoré prispievajú k vašej ochrane. Zapnutím VPN si zabezpečíte súkromie, zbaví vás vírusov, nepotrebných súborov, nechýba ani kontrola hacknutia či webový štít, ktorý vám zabezpečí bezpečné prehľadanie webových stránok. V aplikácii Avast Antivirus 2021 zadarmo toho nájdete oveľa viac a samozrejme zadarmo.

Ak by ste mali záujem o viac funkcií a tým pádom aj vyššiu bezpečnosť môžete si priplatiť prémiovú verziu antivírusového programu. Tento antivírus do mobilu vám umožní zamykanie aplikácií prostredníctvom PIN kódu, nájdete tu aj fotopascu ktorá zaznamená fotku a vytvorí aj zvukový záznam zlodeja, zobrazí poslednú známu polohu telefónu v prípade straty či krádeže.

 

Avast Antivirus 2021 Android / iPhone

Ak si potrpíte na kvalitný antivírusový program v počítači mali by ste to isté urobiť aj v prípade mobilných telefónov. V prípade vírusu by ste mohli prísť o všetky svoje dáta v mobile, prípadne by sa k nim mohol dostať ktokoľvek.

Ak máte v mobile uložené karty, doklady, alebo aplikáciu vašej banky určite by ste na antivírusový program nemali zabúdať.

Všetkým, ktorým záleží na bezpečí v internetovej sieti by mali kliknúť na Avast Antivirus 2021 download. Verzia tohto antivirusu je kompatibilná len s mobilnými telefónmi s Androidom – Avast Antivirus 2021 download Android.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Avast Anntivirus
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free