ANONYCHAT – CHAT for OMEGLE (chatovania v mobile)

AnonyChat ÔÇô Chat for Omegle je mobiln├í aplik├ícia pre v┼íetk├Żch milovn├şkov soci├ílnych siet├ş a┬áchatovania. Ak si chcete s┬ániek├Żm len tak pokeca┼ą t├║to apku by ste vo svojom mobilnom telef├│ne mali ur─Źite ma┼ą.

Najnov┼íia verzia AnonyChat ÔÇô Chat for Omegle na stiahnutie zadarmo ti umo┼żn├ş porozpr├íva┼ą sa s n├íhodn├Żmi nezn├ímymi, ktor├ş maj├║ t├║to aplik├íciu v mobile. Ak chce┼í len prehodi┼ą p├ír viet s s niek├Żm nezn├ímym AnonyChat ÔÇô Chat for Omegle s┼ąahuj.

 

AnonyChat ÔÇô Chat for Omegle download

T├íto chatovacia aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş debatova┼ą s┬ámno┼żstvom ─żud├ş z┬ácel├ęho sveta. Nez├ív├Ązn├Ż anonymn├Ż rozhovor ti m├┤┼że skr├íti┼ą dlh├ę chv├şle ale aj zlep┼íi┼ą n├íladu. Je len na ka┼żdom osobne ako aplik├íciu AnonyChat ÔÇô Chat for Omegle zadarmo vyu┼żije.

Na prich├ídzaj├║cu spr├ívu v├ís aplik├ícia upozorn├ş p├şpnut├şm, alebo vibr├íciami, m├┤┼żete si zvoli┼ą t├ęmu pozadia (svetl├í, alebo tmav├í), chat m├┤┼żete zdie─ża┼ą,… AnonyChat ÔÇô Chat for Omegle na stiahnutie obsahuje mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę pri rozhovore vyu┼żijete. Ak v├ís otravuj├║ reklamy m├┤┼żete ich vypn├║┼ą, ale po─Ź├ştajte s┬át├Żm, ┼że t├íto funkcia je spoplatnen├í.

AnonyChat na stiahnutie zadarmo obsahuje aj nieko─żko re┼żimov chatu. M├┤┼żete vies┼ą rozhovor s┬ájedn├Żm ─Źlovekom (┼ítandardn├Ż re┼żim). M├┤┼żete polo┼żi┼ą ot├ízku a┬ásledova┼ą ako na ┼łu dve nezn├íme osoby odpovedia ─Źi o┬ánej diskutuj├║. Posledn├Żm re┼żimom je tzv. dvojit├Ż re┼żim.┬á V┬átomto re┼żime m├┤┼żete sledova┼ą debatu dvoch ─żud├ş, ktorej sa m├┤┼żete, ale nemus├şte z├║─Źastni┼ą. Z├írove┼ł v├ím AnonyChat zdarma umo┼żn├ş jedn├ęho z┬ánich odpoji┼ą.

 

AnonyChat ÔÇô Chat for Omegle Android / iPhone

AnonyChat ÔÇô Chat for Omegle download je ponuka, ktor├║ by ste mali vyu┼żi┼ą. Skype ─Źi Messenger s├║ dobr├ę komunika─Źn├ę programy ale anonymitu v├ím nezaistia. Ak sa chcete s┬ániek├Żm len tak porozpr├íva┼ą stiahnite s├║ t├║to aplik├íciu.

Apka je vhodn├í do mobiln├Żch telef├│nov s┬áAndroidom ÔÇô AnonyChat ÔÇô Chat for Omegle download Android. ┬áPosielajte spr├ívy, fotky, chatujte a┬ázdie─żajte. Tento komunika─Źn├Ż n├ístroj v├ím to v┼íetko umo┼żn├ş. Sta─Ź├ş si ho len stiahnu┼ą

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia u┼ż├şvate─żov
3.5 based on 7 votes
Názov programu
AnonyChat - Chat for Omegle
Opera─Źn├Ż syst├ęm
Android
Software Category
Mobiln├ę app
Cena
Free
Str├ínka v├Żrobcu