ADVANCED SYSTEMCARE FREE (ochrániť / vyčistiť PC)

Advanced SystemCare Free je počítačový program na optimalizáciu , ochranu a vyčistenie vášho počítača. Efektivita a jednoduché používanie sú klady, pre ktoré by ste si mali tento program stiahnuť aj vy.

Najnovšia verzia Advanced SystemCare Free na stiahnutie zadarmo opravuje bezpečnostné diery v systéme, jeho slabiny a perfektne vyčistí počítač od nevyžiadaných súborov či nepotrebných zložiek. Sťahuj Advanced SystemCare Free a udrž počítač v poriadku jedným kliknutím.

 

Advanced SystemCare Free download

Kliknutím na odkaz Advanced SystemCare Free download získate program, ktorý plnohodnotne nahradí viac programov. Ušetríte tak miesto v počítači a aj čas, ktorý by ste minuli na udržanie PC v perfektnom stave. Program optimalizuje osobné počítače, zrýchli systém a zároveň ho chráni.

Advanced SystemCare Free na stiahnutie zadarmo vyčistí počítač od nepotrebných a zbytočných súborov, neplatných skratiek a hrozieb vírusov. Spravuje položky pri spustení čím zrýchli počítač a aj internet. To ale nie je všetko.

V reálnom čase program Advanced SystemCare Free zdarma monitoruje využívanie pamäti RAM, CPU, disku a teplote CPU, GPU ako aj rýchlosť ventilátora. Ak nájde proces, ktorý spomaľuje počítač ponúkne vám možnosť rýchlo ho ukončiť. Vďaka týmto procesom sa zrýchli počítač aj internet a vy nebudete musieť čakať dlhé minúty, kým sa načíta stránky, prípadne sa vyhnete núteným reštartom PC ak dôjde k jeho prehriatiu.

 

Advanced SystemCare Free Windows / Mac

Tento všestranný softvér nahradí programy na sledovanie teploty hardvéru a základnej dosky. Nahradí tiež aplikácie, ktoré sa starajú o vyčistenie počítača. Advanced SystemCare Free zadarmo sa postará aj o vašu bezpečnosť. Nenahradí súce úplne antivírus, ale riziku hrozby spyware zníži.

Tento softvér je kompatibilný len s operačným systémom Windows. Nemusíte vyhľadávať na internete výraz Advanced SystemCare Free download Winndows, môžete si ho stiahnuť z tejto stránky.

Pre majiteľov macbookov a užívateľov operačného systému Mac nemáme dobré správy. Výraz Advanced SystemCare Free download Mac budete vyhľadávať zbytočne. Na internete ale nájdete množstvo alternatívnych programov, ktoré budú s vašim OS kompatibilné.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
Advanced SystemCare Free
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Ovládače
Cena
Free
Stránka výrobcu