ADOBE ACROBAT (tvorba/úprava PDF)

Adobe Acrobat je počítačový program na tvorbu a úpravu dokumentov vo formáte PDF. Pokiaľ s dokumentmi v tomto formáte pracujete, alebo prichádzate často do styku tento program by vám nemal chýbať.

Všetky programy „Adobe“ vynikajú spoľahlivosťou, množstvom funkcií a jednoduchým ovládaním. Či už máte Adobe Flash Player alebo iný program viete, že sa dá na ne spoľahnúť. Inak tomu nie je ani v tomto softvéri. Sťahuj Adobe Acrobat a vytváraj či upravuj PDF dokumenty.

 

Adobe Acrobat download

Adobe Acrobat na stiahnutie nie je síce najnovšia verzia tohto programu ale patrí medzi tie najobľúbenejšie.  S dokumentmi v PDF formáte sa stretávame čoraz častejšie. Možno máte v počítači program, ktorý vám tieto dokumenty otvorí (PDF Reader) ale čo v prípade keď potrebujete takýto súbor vytvoriť alebo upraviť?

Adobe Acrobat zdarma je ideálny program na tvorbu PDF súborov, ich úpravu a pod. Program vám umožní jednoducho vytvárať formuláre na vyplnenie, vyhľadávať v celom obsahu PDF súborov, ukladať súbory do Document Cloud a mať tak k nim prístup zo všetkých vašich zariadení (mobilný telefón, počítač, notebook,…).

Vytvorené PDF dokumenty môžete jednoducho a rýchlo upraviť. zmenšiť veľkosť súboru či chrániť ho pomocou hesla. Kliknutím na Adobe Acrobat download získate program na kompletnú prácu so súbormi vo formáte PDF.

 

Adobe Acrobat Windows / Mac

Adobe Acrobat download Windows – ak je to výraz, ktorý vyhľadávate získate tento program na skúšobnú dobu.  Ak budete chcieť softvér používať aj po jej uplynutí je potrebné si ho zakúpiť. Budete mať ale dostatok času, aby ste si prácu s programom vyskúšali.

Cena Adobe Acrobat sa pohybuje v závislosti od typu programu.  Najnovší Acrobat Standard stojí cca 15 euro na mesiac. Táto verzia je kompatibilná len s operačným systémom Windows.

Ak hľadáte Adobe Acrobat download Mac môžete ho mať – Acrobat Pro funguje vo Windows-e a aj v OS Mac. Cena je okolo 18 euro na mesiac.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Adobe Acrobat
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Trial Free
Stránka výrobcu