Ako ZRUŠIŤ ÚČET HBO GO

HOB GO je platená steamovacia služba, ktorú poznajú nadšenci filmov a seriálov. Ak ste si túto službu predplatili aj vy a už vám nevyhovuje isto by ste chceli vedieť ako zrušiť účet HBO GO či ako zrušiť predplatné HBO GO. Jeho zrušenie nie je žiadna veda a stačí na to pár kliknutí.  

Všetky služby, ktoré umožnia užívateľom sledovať filmy a seriály je možné zrušiť. Či už chcete vedieť ako zrušiť Netflix, HBO GO alebo UPC dá sa to, len treba vedieť ako na to. Ako na zrušenie HBO GO vám prezradíme v tomto článku.

 

Ako zrušiť HBO GO?

HBO GO je streamovacia služba, v ktorej nájdete online videotéku. Okrem obľúbených seriálov si tu prezriete filmové novinky ale aj filmy, ktoré vám ako novinka ušli. HBO GO zrušenie predplatného môžete uskutočniť len cez svoj účet na stránke HBOgo.sk v časti HBO GO nastavenia. V pravom hornom rohu kliknite na „Nastavenia“ a prejdite do položky „Spravovať predplatné“.  Tu prejdite na stránku „Stránky pre zrušenie“ a potvrďte „Zrušiť predplatné“.

Zrušením predplatného došlo aj k zrušeniu HBO GO ale nie hneď. Čas, do ktorého máte túto službu predplatenú ju ešte môžete využívať. Ak si to časom ale rozmyslíte môžete HBO zrušenie predplatného zrušiť a pokračovať v sledovaní filmov a seriálov. Tým, že ste zrušili predplatné nedošlo k zrušeniu účtu HBO GO. Vždy sa môžete naň prihlásiť a obnoviť predplatné.

 

Zrušiť HBO

Zrušenie predplatného HBO GO môžete urobiť len cez webovú stránku. Je jedno či sa na ňu prihlásite cez počítač alebo mobil.  Pokiaľ na sledovanie filmov používate aplikáciu cez ňu predplatné nezrušíte.

Ako zrušiť predplatné HBO GO , alebo ako na HBO GO zrušenie účtu už viete. Ak ste ale získali možnosť sledovať filmy cez túto službu prostredníctvom mobilných operátorov je jej zrušenie trochu iné.

 

Ako zrušiť HBO GO – mobilný operátor

Ako zrušiť HBO GO Telekom? Je potrebné poslať deaktivačnú sms s textom „HBO GO VYP. TV ID číslo používateľa na číslo Telekomu.  Pokiaľ by deaktivácia HBO GO Telekom takto nešla je dobré navštíviť pobočku spoločnosti osobne, alebo tam zavolať.  Ak ste ale dostali možnosť využívať službu na mesiac zadarmo môžete mesiac sledovať filmy aj seriály zadarmo.  Dôležité ale je aby ste predplatné zrušili ešte skúr ako tento čas uplynie. Ak Telekom HBO GO zrušenie premeškáte ďalší mesiac už budete za službu platiť.

Ak máte app T-mobile určite rozmýšľate či ako zrušiť HBO v nej. V aplikácii túto službu zrušiť môžete, často sa ale stáva, že HBO môžete sledovať aj po dátume ku ktorému ste ju zrušili. Ako zrušiť HBO GO T-mobile najlepšie? Zavolajte do pobočky alebo ju navštívte osobne. Budete tak mať istotu, že ďalší mesiac služba už bude deaktivovaná.

Ako zrušiť účet HBO GO O2? Podobne ako v Telekome. Treba poslať SMS ale môžete tak urobiť aj v aplikácii „Moje O2“.

Nejde mi zrušiť HBO GO – tento problém najčastejšie nastáva ak chcete službu zrušiť prostredníctvom aplikácií mobilných operátorov. Aj keď zrušenie HBO GO T-mobile je možné nemusí to vždy fungovať.

Najlepšie a aj najistejšie je zavolať alebo navštíviť pobočku osobne. Ak vám nejde ani HBO GO zrušiť predplatného cez webovú stránku kontaktujte spoločnosť. 

Ako zrušiť účet na HBO GO? Svoj účet tu nezrušíte. Môžete v ňom ale zrušiť predplatné HBO GO. Kedykoľvek sa budete chcieť k sledovaniu filmov cez túto službu vrátiť môžete predplatné obnoviť.

Summary
Ako zrušiť účet HBO GO
Article Name
Ako zrušiť účet HBO GO
Description
Ako zrušiť účet HBO GO? Ako zrušiť predplatné na HBO GO? Dôvodov na jej zrušenie môže byť veľa. Nemáte o ňu záujem, chcete ju vymeniť za Netflix či inú službu. Zrušiť predplatné HBO GO môžete kedykoľvek jednoducho a rýchlo.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako ZRUŠIŤ PAYPAL
Čo je NFC?

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *