Ako na GENEROVANIE OBRÁZKOV UMELOU INTELIGENCIOU

Chceš kresliť obrázky, ale nejde ti to? Nie každý je v tomto smere nadaný. Ak ale zapojíte do generovania obrázkov umelú inteligenciu pôjde vám to jedna radosť. Umelá inteligencia Generátor obrázkov vám vytvorí množstvo originálnych a jedinečných umeleckých diel, ktoré nikde inde neuvidíte.

Možno sa zaoberáte myšlienkou či existuje umelá inteligencia prípadne ako funguje umelá inteligencia. Ak rozmýšľate ako funguje generátor umenia ani sa netrápte. Stačí ak viete, že na vytvorenie obrázka postačí popísať čo chcete nakresliť. Vytvoriť umelú inteligenciu sa vám síce asi nepodarí, ale môžete mať od umelej inteligencie umenie.

Ako sa programuje umelá inteligencia? Existuje niečo ako strojové učenie, čo je vlastne schopnosť programu učiť sa. Toto často AI využíva. Ak chcete poznať akú má umelá inteligencia definíciu najlepšie urobíte ak si to vyhľadáte na Google. Umelá inteligencia Google vám tých definícií zobrazí veľa. Základom ale je, vykonávať samostatne úlohy v zložitom prostredí bez usmerňovania užívateľa a zlepšovať sa učením a skúsenosťami.

 

Umelá inteligencia obrázky

V súčasnosti umelá inteligencia dokáže naozaj veľa. Dokonca ju nájdete aj v oblasti umenia. Vytvoriť obrázok za pomoci umelej inteligencie je so správnym programom alebo aplikáciou rýchle a jednoduché. Aplikácia umelá inteligencia vám vytvorí obrázok podľa vášho želania.

 

Generátor obrázkov umelá inteligencia

Nemusí ísť vždy o aplikácie, generátor obrázkov AI nájdete aj na webových stránkach. Niektoré vám umožnia vytvoriť obrázok zadarmo, niekde sa musíte najskôr zaregistrovať a iné sú spoplatnené.

 

Night Cafe

Obrázky umelá inteligencia vytvára podľa vášho želania. Jednou z nich je aj Night Cafe. Na tejto webovej stránke stačí napísať čo chcete aby umelá inteligencia maľovala. Následne počkáte pár sekúnd a obrázok, ktorý AI namaľovala si môžete stiahnuť.

 

DALL – E – 2

DALL-E je ďalšia umelá inteligencia na obrázky. Táto stránka vytvára realistické obrázky v rôznom štýle, môžete do nich pridávať objekty, zvýrazňovať štetcom konkrétne veci na obrázku. AI obrázky môžete rozširovať či nasnímať už existujúci obrázok a vytvoriť jeho rôzne variácie. Ak chcete umelá inteligencia fotky zmení podľa vášho želania.  

Aby ste ale DALL-E-2 mohli používať musíte sa tam registrovať.

 

RunwayML

Umelá inteligencia obrázky online vytvorí aj na stránke RunwayML, ktorá využíva modely strojového učenia. Čo to je strojové učenie? V podstate je to podoblasť umelej inteligencie, ktorá umožňuje programu učiť sa. Jednoduchý obrázok od tohto programu nečakajte. Používa sa hlavne na animáciu a úpravu videí.

 

Lensa AI

Umelá inteligencia a fotografie? Aplikácia Lensa AI vytvorí z vašej fotografie avatar. Aplikácia vás zobrazí tak ako vás vidí umelá inteligencia. Táto aplikácia je ale spoplatnená. Zadarmo si môžete aplikáciu vyskúšať len na týždeň. Pokiaľ ale chcete len upravovať fotky aplikáciu Lensa môžete používať zadarmo.

 

Dawn

Ďalšia aplikácia kde umelá inteligencia a foto idú dokopy. Stačí len vložiť do aplikácia Dawn svoju selfi a nechať AI aby sa prejavila. O pár sekúnd uvidíte aké fotky umelá inteligencia vytvorila.

Umelá inteligencia dnes dokáže vytvoriť nádherné obrazy. Tie si môžete dokonca kúpiť. Či dáte prednosť digitálnej forme, alebo si dielo vytlačíte záleží len od vás a toho akému umeniu dávate prednosť. 

Summary
Ako na generovanie obrázkov umelou inteligenciou
Article Name
Ako na generovanie obrázkov umelou inteligenciou
Description
Umelá inteligencia a obrázky? Áno, dnes vám umelá inteligencia vytvorí obrázky presne podľa popisu. Čo je umelá inteligencia, ako funguje a ako na generovanie obrázkov umelou inteligenciou? Poradíme vám kde a ako na to.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako napísať ZNAK NA DRUHÚ / MOCNINU / HORNÝ INDEX
VAŠE PRIPOJENIE NIE JE SÚKROMNÉ: Čo s tým robiť?