Najlepšie rozšírenia prehliadača pre Chrome!

Internetový prehliadač Google Chrome je najrozšírenejším prehliadačom na svete. Ak ho používate aj vy môžete si ho prispôsobiť svojim potrebám a nárokom pomocou rôznych rozšírení. Doplnky Google Chrome , alebo rozšírenia zlepšia prácu s internetom, vyhľadávanie či prehliadanie internetu. Viete, kde rozšírenia prehliadača Chrome nájsť a ako ich stiahnuť?

 

Ako pridať rozšírenie do Chrome

 Rozšírenia Google Chrome nájdete v Internetovom obchode Chrome (Chrome Store). Skôr ako si niektoré rozšírenie pre Chrome stiahnete prečítajte si jeho recenziu. To ale nie je jediná vec, na ktorú by ste sa mali pri výbere Google Chrome rozšírení zamerať. Tiež si zistite aké povolenia rozšírenie vyžaduje, prípadne či rozšírenie nesleduje vašu aktivitu na internete.

Ako si nainštalovať rozšírenia? Jednoducho si ich stiahnite a následne inštalujte. Rozšírenia pre Google Chrome nájdete v internetovom obchode zoradené do skupín. Vybrať si ale z množstva programov môže byť náročnejšie. Ktoré Google rozšírenia sa oplatí stiahnuť?

 

Rozšírenie Chrome

Google Chrome rozšírenie vám môžu zjednodušiť prácu na počítači či prezeranie internetových stránok. Ak rozmýšľate či a ako stiahnuť prehliadač Google Chrome do mobilu robíte dobre. Pridať rozšírenie Chrome môžete aj do mobilného telefónu. Stiahnuť prehliadač Google Chrome do počítača si môžete aj z našej stránky.

 

Google prekladač

Najsťahovanejšie a aj najlepšie rozšírenie pre Chrome, ktoré sa vám určite zíde je Prekladač Google. Rozšírenie Google Prekladač sa vám zíde ak surfujete na zahraničných stránkach. S týmto rozšírením môžete prekladať celé stránky, len časti článkov alebo len konkrétne slovíčka.

 

Full Page Screen Capture

Ďalší doplnok pre Google Chrome je ideálny na vytváranie záberov stránok. Stačí stránku otvoriť a môžete si urobiť jej záber, ktorý uložíte ako PDF súbor alebo obrázok.

Pracujete často s PDF formátmi? Obchod Chrome má v ponuke množstvo rozšírení Chrome PDF. Ak potrebujete nájdete tu program na rozdelenie PDF a aj ďalšie.

 

VPN

VPN rozšírenia Chrome využijete ak chcete na internete surfovať bezpečnejšie a udržať si svoje súkromie. Zároveň sa môžete tak dostať aj na stránky, ktoré sú zakázané. Stačí si len nainštalovať plugin do Google Chrome a začať prezerať stránky na internete.

 

Vzdialený prístup k počítaču

Pomocou rozšírení, alebo inak povedané extensions Chrome môžete získať aj program na vzdialený prístup k počítaču. Aj keď Chrome Remote Desktop nemá veľa funkcií môžete sa pomocou neho pripojiť k inému počítaču.

Tento program funguje aj v mobilnom telefóne. Pokojne si ho môžete stiahnuť a používať ak hľadáte podobné rozšírenie Chrome Android.

 

Blokovanie reklamy

Ak vás reklamy na internete stále otravujú a neviete ako sa ich zbaviť skúste so s programom AdBlock. Rozšírenie Chrome AdBlock blokuje reklamy a vyskakovacie okná na obľúbených stránkach ako Facebook, YouTube či Twich.

 

Poznámky

Užitočné rozšírenie do Chromu môže byt aj program na poznámky (Papier). V tomto plugine si môžete zaznamenávať všetko čo vás napadne alebo čo si potrebujete zaznamenať. Poznámky sú zálohované v prehliadači. Nemusíte si vytvárať žiadne účty a poznámky sa ani nesynchronizujú. Budete ich mať len vo svojom počítači, kým ich nezmažete.

Pridať rozšírenia prehliadača Chrome nie je náročné. Vyberte si program, ktorý sa vám môže zísť a jednoducho si Google Chrome rozšírenie stiahnite. Vybrať najlepšie rozšírenie pre Chrome záleží od toho čo chcete a čo od prehliadača očakávate.

Summary
Najlepšie rozšírenia prehliadača pre Chrome
Article Name
Najlepšie rozšírenia prehliadača pre Chrome
Description
Rozmýšľate ako si vylepšiť prehliadač Google Chrome? Skúste si stiahnuť rozšírenia prehliadača, ktoré môžu zlepšiť prácu s PC či prehliadanie webových stránok. Poradíme vám kde rozšírenia prehliadača hľadať a ktoré z nich by ste si mali stiahnuť.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako nájsť stiahnuté súbory v mobile? NÁVOD
Ako nainštalovať Android Auto? NÁVOD