Najlepšie aplikácie kompatibilné s Apple CarPlay

Apple CarPlay je pre majiteľov iPhone dobre známy systém na prepojenie telefónu s automobilom. Môžete tak pohodlne ovládať mobilný telefón cez obrazovku a zároveň sa venovať šoférovaniu. Nie všetky aplikácie, ktoré v telefóne máte ale môžete cez CarPlay ovládať. Niekoľko užitočných CarPlay   aplikácií vám predstavíme v tomto článku.

 

Apple CarPlay aplikácie

Aplikácie pre Apple CarPlay už v telefóne máte. Pokiaľ s nimi nie ste spokojní môžete si stiahnuť iné. Medzi kompatibilné aplikácie pre CarPlay patrí množstvo ďalších mobilných programov, ale určite nie všetky. Takže, ktoré sú najlepšie aplikácie pre Apple CarPlay?

 

Apple CarPlay navigácia

Navigáciu dnes už má v telefóne každý. Ak používate napríklad aplikáciu Waze máte vyhraté. Táto aplikácia funguje aj v CarPlay. Waze je len jednou možnosťou, ktorú môžete mať. Využiť môžete aj aplikácie Google ako je napríklad Mapy Google.

 

Komunikácia

Ak využívate na komunikáciu s priateľmi aplikácie ako WhatsApp alebo Facebook Messenger môžete ich využívať aj počas šoférovania. Tieto aplikácie CarPlay budú bezchybne fungovať a môžete si ich pokojne stiahnuť.

Aplikáciu WhatsApp a aj Messenger by ste si mali stiahnuť vo verziách pre iPhone. Ak ich ešte v telefóne nemáte môžete si ich stiahnuť z App Store.

 

Hudba

Radi počúvate hudbu počas vedenia automobilu? Medzi najlepšie aplikácie kompatibilné s Apple CarPlay patria app Spotify alebo Apple Music. Ktorú z nich budete používať záleží len od vás.

CarPlay YouTube môže síce znieť dobre, a YouTube je s CarPlay kompatibilné ale využiť ho môžete len na prehrávanie hudby.

Kompletný zoznam aplikácií Apple CarPlay nájdete na stránkach AppStore CarPlay. Rozmýšľate ako pridať aplikáciu do CarPlay? Jednoducho. Stačí ak si aplikáciu stiahnete do telefónu. Pokiaľ je kompatibilná zobrazí sa na obrazovke.

Pokiaľ nemáte v iPhone Apple Carplay môžete si aplikáciu CarPlay stiahnuť zadarmo. Umožní vám prijímať hovory, odpovedať na správy  či počúvať obľúbenú hudbu bez toho aby ste museli mobilný telefón chytiť do ruky. Pokiaľ ale váš automobil prepojenie nepodporuje prepojenie auta s mobilom nebude možné. 

Summary
Najlepšie aplikácie kompatibilné s Apple CarPlay
Article Name
Najlepšie aplikácie kompatibilné s Apple CarPlay
Description
Chcete prepojiť svoj iPhone s automobilom? Pokiaľ máte Apple CarPlay a váš automobil systém podporuje nič vám v tom nebráni. Poradíme vám ktoré aplikácie sú kompatibilné s Apple CarPlay a ktoré by vám určite nemali chýbať.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako nainštalovať Apple CarPlay? NÁVOD
5 NAJLEPŠÍCH HIER PRE DETI na Android: Hry na mobil a tablet