ZVUKY PRÍRODY DO MOBILU (mobilná app)

Zvuky prírody je názov mobilnej aplikácie, ktorá obsahuje množstvo rozličných zvukov z prírody. Všetky zvuky, ktoré v aplikácii nájdete si môžete vychutnať úplne zadarmo.

Najnovšia verzia Zvuky prírody na stiahnutie zadarmo vám pomôže zaspať, môžete pri nej výborne relaxovať alebo si spríjemniť atmosféru trebárs aj pri práci. Sťahuj Zvuky prírody.

 

Zvuky prírody download

Pobyt v prírode blahodarne pôsobí na ľudský organizmus. Pokiaľ nemáte možnosť vyjsť si do lesa, na lúku či do prírody všeobecne môžete si Zvuky prírody zadarmo stiahnuť do mobilného telefónu.

Zvuky v mobilnej aplikácii sú vyberané tak aby ste si pri nich oddýchli, zrelaxovali a načerpali nové sily, alebo rýchlejšie zaspali. V aplikácii Zvuky prírody na stiahnutie zadarmo nájdete zvuky praskajúceho ohňa, vtáčieho spevu či vodopádu. Nechýbajú v nej ani zvuky oceánu, lesa, hôr, dažďu, búrky či množstvo iných.

Všetky zvuky v app Zvuky prírody zdarma si môžete prispôsobiť. V aplikácii nájdete aj časovač. Stačí ho len nastaviť a pustiť si zvuky pred spaním. Aplikácia sa po uplynutí času sama vypne. Súčasťou aplikácie sú aj pozadia, ktoré celkovú atmosféru prírody výborne dopĺňajú.

 

Zvuky prírody Android / iPhone

Aplikácia Zvuky prírody do mobilu má jednoduché a prehľadné rozhranie. Nepotrebujete na jej používanie žiadny návod. Program si môžete inštalovať na SD kartu. Na používanie aplikácie nepotrebujete pripojenie na internet. Stačí si ju len stiahnuť a môžete počúvať Zvuky prírody offline.

Táto aplikácia perfektne funguje len v mobilných telefónoch s Androidom – Zvuky prírody download Android. Aplikáciu nájdete na stiahnutie zadarmo aj na Google Play.

Pokiaľ hľadáte aplikáciu so zvukmi, pri ktorých by ste si oddýchli či zaspali môžete si stiahnuť zadarmo aj app Zvuk pre Dobrý spánok. Výbornou je aj aplikácia Zvuky pre uspanie bábätka, ktorá vám pomôže uspať deti.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Zvuky prírody
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free