ZOO TYCOON 2 (PC hra)

Zoo Tycoon 2 je pokračovanie úspešnej hry, ktorá je inšpirovaná zoologickou záhradou. Pokiaľ máte radi zvieratá, radi sa o ne staráte, no nemáte na reálne zvieratko čas môžete si stiahnuť túto hru.

Podstatou hry Zoo Tycoon 2 je starostlivosť o zoologickú záhradu. Musíte sa postarať nie len o zvieratá, ale aj o ohrady, veľkosť výbehu, o potravu pre zvieratá, chod záhrady po ekonomickej aj finančnej stránke – o návštevníkov a aj ich pohodlie.

Najnovšia  Zoo Tycoon na stiahnutie ti prinesie množstvo dobrodružstva a zábavy. Ak si hral prvú časť Zoo Tycoon 1 určite by si si nemal nechať ujsť ďalšiu časť. Zoo Tycoon 2 sťahuj a uži si lepšiu grafiku, dôkladnejšie prepracovanie a viac úloh.

 

Zoo Tycoon 2 download

V tejto hre neočakávajte žiadne strieľačky ani naháňačky s policajtmi. Ak hľadáte príjemnú, mierne dobrodružnú ale hlavne zábavnú hru kliknite na Zoo Tycoon download – alebo Zoo Tycoon 2 na stiahnutie zdarma. Kliknutím na tento odkaz získate len demo Zoo Tycoon 2 stiahnuť zadarmo, ale je to postačujúca ukážka na to, aby ste si hru obľúbili.

Môžete plniť rôzne výzvy, za ktoré získate možnosť niečo nové v Zoo postaviť. Môžete sa starať zo začiatku o menšiu Zoo a ak sa vám bude dariť a splníte pár úloh získate viac financií a môžete ju rozšíriť. Alebo môžete hrať tzv voľnú hru – nie ste obmedzený financiami a hráte ako chcete.

PC hra  Zoo Tycoom 2 je obľúbená u menších detí. Prostredníctvom Zoo Tycoon sa môžu starať o veľké množstvo zvierat – antilopa, gorila, gepard, hroch, kengura, medveď, pštros, žirafa … Zoo Tycon 2 singleplayer je jednoducho pohodová zábavná hra aj pre tých najmenších.

 

Zoo Tycoon 2 PC

Budovateľská hra má prvky stratégie, ktoré je potrebné uplatniť aby ste svoju Zoo mohli rozvíjať. Zoo Tycoon 2: Ultimate Collection je kompletný názov hry.

Demo verzia môže byť zadarmo vaša. Je kompatibilná s operačným systémom Windows aj Mac.  Ak vaše deti, či vás zaujme stačí len vyhľadať Zoo Tycoon 2 download. Hru si zakúpiť, stiahnuť a hrať.

Zoo Tycoon 2 cena sa pohybuje okolo 15 euro.

 

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 3 votes
Názov programu
ZOO TYCOON 2
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Hry - Stratégia
Cena
Free Trial (Demo)
Stránka výrobcu