ZONER PHOTO STUDIO

Zoner Photo Studio je program na úpravu fotiek a obrázkov vhodný pre začiatočníkov ale aj pokročilejších a náročnejších užívateľov od českej spoločnosti Zoner. S týmto programom môžete fotky nie len upravovať, ale získate aj editáciu, správu a možnosť zdieľať fotografie.

 

Za všetky kvalitné programy na úpravu fotiek je treba platiť. Nie je tomu inak ani v tejto aplikácii. Najnovšia verzia Zoner Photo Studio na stiahnutie (FREE TRIAL) je v ponuke na 30 dní zadarmo.

 

Zoner Photo Studio download

Ak chcete mať vo svojich fotkách poriadok Zoner Photo Studio download je výbornou možnosťou ako na to. Usporiada fotky podľa dátumu, kľúčových slov, alebo miesta, kde ste ich vytvorili.

Práca s vrstvami a maskami, automatické, alebo ručné dolaďovanie farieb a jasu, množstvo nástrojov a filtrov vám pomôžu vytvoriť perfektnú fotku. S programom Zoner Photo Studio na stiahnutie zadarmo na 30 dní to môžete vyskúšať a následne sa rozhodnúť či si program zakúpite. Zoner Photo Studio cena sa po uplynutí tejto doby pohybuje okolo 5 EUR mesačne.

Zoner Photo Studio X je najnovšia verzia, ktorá oproti predchádzajúcim má viacero funkcii. Strih videa, listovanie v katalógu fotiek a práca s vrstvami a farbami nájdete len v tejto verzii. Zoner Photo Studio 18, Zoner Photo Studio 15, alebo staršie verzie síce budú fungovať, ale spoločnosť ich postupne prestáva podporovať. Skúsiť úpravu fotiek na tomto programe ale na istý čas môžete. Stačí len kliknúť na Zoner Photo Studio stiahnuť zdarma a 30 dní môžete program bezplatne používať.

 

Zoner Photo Studio Windows

Užívatelia operačného systému Windows si môžu vyhľadať Zoner Photo Studio Windows download . Po stiahnutí a inštalácii sa môžete pustiť do práce a upraviť fotky tak ako chcete. Ak s týmito programami ešte nemáte skúsenosti na internete nájdete návody, ako v tomto programe pracovať – Zoner Photo Studio príručka.

Pozn.: Pre majiteľov Macbookov nemáme dobrú správu. Zoner Photo Studio Mac download budete na internete hľadať márne. Existuje ale množstvo iných programov na úpravu fotiek, ktoré budú s vašim operačným systémom kompatibilné.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 10 votes
Názov programu
ZONER PHOTO STUDIO
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Fotky & Design
Stránka výrobcu