ZOMBIE TSUNAMI (hra do mobilu)

Zombie Tsunami je mobilná hra, kde budete ovládať zombie. Zaútočte na mesto, zničte zvyšných ľudí a pripíšte si ich na svoj zoznam zjedených. Najnovšia verzia app Zombie Tsunami na stiahnutie zadarmo vás dostane do šialeného sveta, kde nik nemá šancu na prežitie. Sťahuj Zombie Tsunami.

 

Zombie Tsunami download

Šialená hra, kde miesto súboja proti zombie budete jednou z nich. Povstaňte a zaútočte na mesto, kde ešte pár ľudí žije. Nebudete útočiť sami. V hre Zombie Tsunami zdarma budete ovládať celú hordu zombie. Každého človeka, ktorého nájdete skonzumujte. Len tak sa vám budú pripisovať body.

Celkovo nájdete v app Zombie Tsunami zadarmo viac ako 260 misií na 9 rôznych miestach. Môžete získať celkovo až 7 vylepšení a bonusov ako napríklad draci, UFO alebo ninjovia. Užite si šialenú zábavu ako zombie.

 

Zombie Tsunami Android / iPhone

Zjedzte všetko čo vám príde do cesty aj tak sa dá charakterizovať mobilná hra Zombie Tsunami na stiahnutie zadarmo. Túto hru hrá už viac ako 400 miliónov ľudí na celom svete. Pridajte sa k horde zombie aj vy a kliknite na Zombie Tsunami download.

Aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj do iPhone. Kompatibilné verzia nájdete na Google Play a v App Store

  • Zombie Tsunami download Android
  • Zombie Tsunami download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Zombie Tsunami
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Akčné hry
Cena
Free