Živé tapety na mobil ZDARMA

Živé tapety na mobil zdarma je mobilná aplikácia, v ktorej nájdete množstvo zaujímavých a tematicky ladených tapiet. V tejto aplikácii nájdete aktívne tapety, ktoré si môžete kedykoľvek nastaviť ako pozadie do svojho mobilu.

Živé tapety na mobil Zdarma  na stiahnutie môžu využiť všetci, ktorí si chcú oživiť svoj mobil. Nemusíš sťahovať pozadia jednotlivo. Sťahuj Živé tapety do mobilu Zdarma a už viac neplať za každú jednu tapetu.

 

Živé tapety na mobil zdarma download

Nudí ťa tvoj mobil? Chceš zmeniť jeho vizáž? Môžeš si stiahnuť pozadie, alebo si ich stiahni hneď niekoľko a úplne zadarmo. Živé tapety do mobilu zadarmo je mobilná aplikácia, v ktorej nájdete viacero aktívnych tapiet. Pohyblivé tapety váš telefón oživia. Buďte cool a stiahnite si túto aplikáciu.

Všetky tapety v programe Živé tapety na mobil zadarmo sú živé, s nimi nebude žiadny mobil nudným zariadením. Pozadie pre mobilné telefóny je v rozlíšení HD. Vybrať si môžete z rôznych tém živých tapiet. Akvárium, ryby, vodopád, zaľúbené, kvety, príroda, počasie a aj 3D. Pokiaľ vás niečo z tohto zaujíma určite kliknite na Živé tapety na mobil Zdarma download.

Pokiaľ si myslíte, že táto apka nie je pre vás mýlite sa. Ak máte menšie deti, isto viete ako si na vzhľade mobilu, obrázkov, pozadí, hudby, hrách a ďalších aplikáciách dajú záležať. Miesto neustáleho sťahovania tapiet stačí ak im stiahnete app Živé tapety na mobil zadarmo.

 

Živé tapety na mobil Zdarma Android / iPhone

Či už máte mobilný telefón s Androidom alebo iPhone isto máte chuť občas zmeniť pozadie alebo zmeniť vzhľad uzamknutej obrazovky. Mobilný program Živé tapety na mobil Zdarma vám to umožní kedykoľvek budete chcieť.

Táto aplikácie je kompatibilná len s mobilom s operačným systémom Android. Popri hudbe a hrách si môžete do svojho telefónu stiahnuť aj Živé tapety na mobil Zdarma Android a meniť občas nie len zvonenie ale aj pozadie.

Čo sú živé tapety v mobile? 📱

Živá tapeta je pozadie mobilného telefónu, ktoré sa hýbe, mení a pod. Mobilný telefón je s týmito tapetami zaujímavejší a originálnejší. S touto aplikáciou získate pohyblivé pozadie do mobilu zadarmo.

Koľko stojí app Živé tapety do mobilu? 🍀

Aplikáciu Živé tapety do mobilu si môžete stiahnuť zadarmo. Nájdete v nej množstvo pohyblivých pozadí, ktoré môžete používať podľa vlastnej vôle. Nemusíte za nič priplácať a aplikáciu a aj všetky pozadia máte úplne zadarmo.

Môžem si stiahnuť aj pohyblivú tapetu do počítača?

Áno, sú aj pohyblivé (živé) tapety vhodné na plochu počítača. Väčšina z nich je ale platená a ich stiahnutie vás bude niečo stáť. V nedávnej minulosti boli platené aj živé tapety do mobilu, dnes sú zadarmo. Možno, ak chvíľu počkáte zoženiete aj živé tapety do pc zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 19 votes
Názov programu
Živé tapety na mobil ZDARMA
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu