YCC365 PLUS (mobilná app)

YCC365 Plus je mobilná aplikácia na monitorovanie domácnosti Wi-Fi. Aplikácia sa jednoducho používa a okrem nej potrebujete už len kameru, ktorá bude snímať domácnosť.

Najnovšia verzia YCC365 Plus na stiahnutie zadarmo je šikovná aplikácia, s ktrou môžete sledovať čo sa deje v kancelárii alebo inom vzdialenom mieste. Stačí mať len kameru a túto aplikáciu a nič vám neujde. Sťahuj YCC365 Plus.

 

YCC365 Plus download

YCC365 Plus na stiahnutie zadarmo je jednou z najjednoduchších aplikácií na monitorovanie priestoru. Stačí mať len kameruWi-Fi sieť a kedykoľvek sa môžete pozrieť na živé video. Nech ste kdekoľvek. Aplikácia okrem prezerania živého prenosu obsahuje aj ďalšie funkcie.

V prípade potreby môžete s app YCC365 Plus zadarmo spustiť aj nahrávanie záznamu. Nahrávanie sa automaticky spúšťa ak dôjde k alarmu. Pokiaľ ale chcete môžete nahrávať v aplikácii aj 24 hodín. Stačí len v aplikácii YCC365 Plus zdarma do „úložisko zariadenie“ a vybrať tam „Režim nahrávania“.

V aplikácii je predvolená detekcia pohybu a aj detekcia zvuku. Ak ich nepotrebujete môžete ich kedykoľvek vypnúť. Pokiaľ si tieto funkcie necháte zapnuté môžete nastavovať ich citlivosť alebo nastaviť detekciu pohybu.

 

YCC365 Plus Android / iPhone

Aplikáciu na sledovanie priestoru YCC365 Plus zadarmo môžete mať v mobilnom telefóne zadarmo. Vďaka jednoduchému používaniu sa radí tento mobilný program k jednému z najobľúbenejších a najsťahovanejších aplikácií na internete.

Verzia, ktorú vám ponúkame je kompatibilná s iPhone. Ak sa radíte k jeho užívateľom môžete aplikáciu nájsť v App Store alebo si ju stiahnuť z tejto stránky – YCC365 Plus download iPhone.

Ak používate mobilný telefón s Androidom nemusíte hľadať vhodnú alternatívu. Na Google Play nájdete verziu, ktorá bude fungovať vo vašom mobile – YCC365 Plus download Android ( tu ).

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
YCC365 Plus
Operačný systém
iPhone, Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free