XPLORE (tvorba katalógov)

Xplore je počítačový program na tvorbu katalógov. Nejde o návrh tlačených katalógov, ale o internetové katalógy. Ak podnikáte a hľadáte ideálny program, ktorý by bol jednoduchý, prehľadný a vyhovoval vašim nárokom skúste tento softvér.

Najnovšia verzia Xplore na stiahnutie zadarmo je výborný program na vytvorenie digitálneho katalógu. Nepotrebujete žiadne vedomosti z programovania, tento program zvládnu aj začiatočníci – sťahuj Xplore.

 

Xplore download

Ak sa pohrávate s myšlienkou vytvoriť digitálny katalóg a prostredníctvom neho ponúkať verejnosti svoj tovar skúste to cez program Xplore zdarma. Jednoduchý a prehľadný program zvládnu aj začiatočníci.  Môžete v ňom upravovať vzhľad a prispôsobiť si ho svojim požiadavkám.

Jednoducho a rýchlo v ňom upravíte ceny, vložíte kódy, či popis, vymeníte obrázky či ponúknete návštevníkom špeciálne zľavy a akcie. Príjemné užívateľské rozhranie je ideálne pre maloobchodné predajne, ktoré môžu prostredníctvom Xplore na stiahnutie prezentovať svoj tovar.

V programe Xplore sa nemusíte obmedzovať. Môžete v ňom zobraziť množstvo produktov, pridať rozsiahlejší popis produktu či pridať viac obrázkov konkrétneho tovaru. Jednotlivý môžete zoradiť do skupín čím bude katalóg oveľa prehľadnejší.

 

Xplore Windows / Mac

Možno ste si už skúšali navrhnúť vlastný kalendár, alebo ste rozmýšľali nad založením vlastného časopisu (program Scribus). Ak si chcete vytvoriť vlastný katalóg a dostať sa tak do povedomia širšej verejnosti stiahnite si program Xplore.

Program ale nie je zadarmo. Xplore zdarma si môžete zadarmo vyskúšať na istú dobu. Následne je jeho používanie spoplatnené. Platí sa ročné predplatné. Cena Xplore je 60 dolárov na rok.

Tento program si môžete stiahnuť (skúšobnú a aj plnú verziu) do počítačov s operačným systémom Windows – Xplore download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Xplore
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Trial Free
Stránka výrobcu