WORMS ARMAGEDDON (PC hra)

Worms Armageddon je akčná PC hra, ktorá prekvapila svojim obsadením. Hlavnú úlohu v nej dostali červíky. Kreatívna, strategická hra plná akcie a zábavy si získala mnoho nových fanúšikov a je právom považovaná za najlepší diel hernej série Worms.

 

V hre proti sebe môžu bojovať dva tímy. V každom tíme je 5 ozbrojených Worms. Následne máte 30 sekúnd na to, aby ste sa dostavili na miesto určenie, vybrali vhodnú taktiku, zvolili najlepšiu zbraň a zaútočili. Najnovšia Worms Armageddon na stiahnutie vám zaistí veľa zábavy s ozbrojenými červíkmi..

Ak ťa bavili bojové vankúše v hre Bulánci mal by si si zahrať hru s bojovými červíkmi. Worms Armageddon sťahuj a začni útočiť na nepriateľský tím.

 

Worms Armageddon download

Môžete si demo Worms Armageddon stiahnuť zdarma. Ak sa vám hra zapáči môžete si ju zakúpiť v planej verzii. Worms Armageddon na stiahnutie zadarmo vám poskytne množstvo zábavy, akcie, vzrušenia a aj toho správneho bojového napätia.

V každom boji je dôležité zvoliť si vhodnú zbraň. Na výber máte z desiatok typov zbraní  od zbraní na boj na blízko (basebalky) cez zbrane na boj na diaľku (granáty, raketomet, bazuky…) až po špeciálne zbrane ( letecké útoky – vybuchujúce ovečky či banány a pod.). Worms Armageddon singleplayer, alebo Worms Armageddon multiplayer je plná akčnej zábavy. Plníte v nej rôzne misie, úlohy, trénujete boj, alebo sa snažíte poraziť protivníka.

Nie nadarmo je najčastejšie vyhľadávaným pojmom vo vyhľadávači výraz Worms Armagedon download PC. Demoverziu hry Worms Armageddon na stiahnutie zadarmo nájdete celkom ľahko.

 

Worms Armageddon PC

Ukážku tejto veselej a akčnej hry si môžete zahrať na svojom počítači. Kliknite na Worms Armageddon PC download a získate 2D strategickú hru, ktorá má perfektnú a veselú grafiku. Môžete si ju zahrať nie len v PC, ale aj na rôznych herných konzolách.

Pokiaľ vás demo verzia hry oslovila môžete získať Worms Armageddon plnú verziu. Stačí si ju stiahnuť do svojho počítača, alebo zakúpiť na CD nosiči. Worms Armageddon cena je od 10 do 15 euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Worms Armageddon
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Hry - Stratégia (ťahová stratégia)
Cena
FREE TRIAL (Demo)
Stránka výrobcu