World of Tanks (PC hra)

Worlt of Tanks je akčná hra, v ktorej zvediete boje s tankami. V tejto hre nie ste obyčajným vojakom, nebojujete s ručnými zbraňami. Táto online hra z vás urobí vodiča tanku.

 

Najnovšia verzia World of Tanks na stiahnutie zadarmo je ponuka, ktorú by mali využiť všetci hráči, ktorí hľadajú dobrodružstvo, akciu a napätie. Ak patríš medzi nich World of Tanks sťahuj a hraj.

 

World of Tanks download

World of Tanks je celosvetovo známa a aj obľúbená akčná hra známa aj pod skratkou WoT (W.o.T). Vyvíjaná je firmou Wargaming.net. Kliknutím na odkaz World of Tanks download si stiahnete zadarmo hru, v ktorej sa stanete vodičom a strelcom tanku.

Hra vás prenesie do sveta druhej svetovej vojny. Vybrať si môžete z viac ako 250 typov tankov a 12 národov. Nájdete tu tanky, ktoré písali dejiny vojny, ale aj tie, po ktorých ostali len plány a do výroby sa nedostali – T- 34, M4 Sherman, KV – 1,  IS – 7 a ďalšie. Ak patríte k znalcom tejto doby, kliknutím World of Tanks na stiahnutie zadarmo sa dostanete priamo do deja bojov.

Aby ste si mohli túto online hru zahrať je potrebné si nie len World of Tanks stiahnuť zdarma, ale sa aj registrovať na stránke hry. Na vytvorenom účte sa vaše úspechy, ale aj neúspechy v boji budú zaznamenávať. Online hra World of Tanks multiplayer je hra pre viacerých hráčov. Aby medzi hráčmi boli vyrovnané sily sú tanky rozdelené podľa sily do 10 kategórií. Tanky sa tiež rozdeľujú na ťažké, stredné, ľahké, stíhače tankov a delostrelectvá.

 

World of Tanks PC

Táto online hra patrí do žánru MMORPG (massive multiplayer online role playing game). Môžete ju hrať na rôznych platformách – Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4, alebo PC.

Ak si vyhľadáte v prehliadači WoT PC nájdete množstvo odkazov. World of Tanks stiahnuť plnú verziu zadarmo môžete ak používate v počítači operačný systém Windows. Užívatelia systému Mac si môžu túto hru zahrať na herných konzolách.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
World of Tanks
Operačný systém
Windows XP/2003/Vista/7/8/10
Software Category
Akčné hry
Cena
FREE
Stránka výrobcu