WIRELESS NETWORK WATCHER (monitoring bezdrôtovej siete)

Wireless Network Watcher je program na monitorovanie siete a poskytovanie informácií o zariadeniach, ktoré sú na ňu pripojené. Ak chcete vedieť, kto všetko využíva vašu wifi sieť stiahnite si tento program.

 

Wireless Network Watcher download

Program Wireless Network Watcher zadarmo  monitoruje bezdrôtovú sieť a prehľadne zobrazí zoznam zariadení, ktoré sú k nej práve pripojené. Môžete tak zistiť či vašu wifi sieť nevyužíva aj niekto ďalší. Softvér vám prehľadne zobrazí všetky zariadenia aj s informáciami o nich. Zobrazí sa IP adresa zariadenia, názov, MAC adresa a množstvo ďalších informácií vďaka ktorým môžete každé zariadenie identifikovať.

Program vie monitorovať len wifi sieť ku ktorej ste práve pripojení. Inú bezdrôtovú sieť neskenuje. Zriedkavo sa stáva, že Wireless Network Watcher zdarma nerozozná správnu bezdrôtovú sieť. V tomto prípade môžete správny sieťový adaptér vybrať manuálne. Stačí len prejsť do „Rozšírené možnosti“.

S programom Wireless Network Watcher na stiahnutie zadarmo získate úplný prehľad o všetkých zariadeniach, ktoré využívajú jednu bezdrôtovú sieť. Vytvorený zoznam zariadení môžete exportovať do rôznych formátov ako napríklad html, text, a ďalšie. Zoznam môžete skopírovať aj do schránky a v prípade potreby prilepiť k tabuľke (Excel alebo iná).

 

Wireless Network Watcher Windows / Mac

Program na monitorovanie bezdrôtovej siete zadarmo môže byť užitočným pomocníkom, ktorý môže prispieť k zvýšeniu vašej bezpečnosti. Tento program si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Wireless Network Watcher download Windows.

Tento program dokáže monitorovať aj menšie káblové televízne vysielanie. Dobrým programom na skenovanie sietí je aj  Advanced IP Scanner, ktorý si môžete stiahnuť tiež zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Wireless Network Watcher
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Domácnosť
Cena
Free