WINDY (predpoveď počasia)

Windy je ďalšou z množstva mobilných aplikácií na predpoveď počasia. Zistiť kedykoľvek ako bude zajtra bez toho aby ste museli predpoveď vyhľadávať na internete je fajn. Hlavne ak sa chcete vybrať na výlet, alebo neviete čo si obliecť na druhý deň do práce.

Najnovšia aplikácia Windy na stiahnutie nad ostatnými podobnými aplikáciami vyniká svojou presnosťou. Na jej presné predpovede sa spoliehajú piloti, parašutisti, surferi, rybári a aj lovci búrok. Nemusíš byť pilotom a ani rybár aby si mohol mať túto aplikáciu. Sťahuj Windy a počasie v najbližších dňoch ťa už neprekvapí.

 

Windy download

Aplikáciu Windy zadarmo môžete poznať aj pod názvom Windyty. Ide o najpresnejší program na predpoveď počasia zadarmo do mobilných telefónov. Jednoduchá aplikácia poskytne užívateľom množstvo informácií nie len o aktuálnom počasí ale aj o výške vĺn, sile vetra, teplote, dažďovým prehánkam, sneženiu a pod.

Aplikáciu Windy na stiahnutie zadarmo si môžete upraviť podľa vlastných predstáv. Môžete si ju vložiť do rýchleho menu, prispôsobiť farbu atď.  Prostredníctvom apky zistíte aké je a aké bude počasie kdekoľvek na svete (výhodné pre dovolenkárov), obsahuje zoznam viac ako 1 500 miest vhodných na paraglajding, atď.

Na predpoveď počasia s Windy  app sa spoliehajú milióny užívateľov. Zaraďte sa medzi nich získate vždy presné a aktuálne informácie o počasí. Stačí len v prehliadači vyhľadať a kliknúť na Windy download a získate do svojho mobilného telefónu program zadarmo.  Viac ako 40 meteorologických máp, radary,, meteoradar a ďalšie funkcie v aplikácii môžete využiť kedy budete chcieť.

 

Windy Android / iPhone

Aplikáciu Windy na stiahnutie získate zadarmo. Nemusíte sa ani obávať otravných reklám. V programe ich nenájdete a nemusíte si za to nič priplácať. Popri aplikáciách na sťahovanie hudby a iných si stiahnite aj jednu užitočnú aplikáciu na predpoveď počasia.

Windy download Android free – áno, program bude fungovať v mobile s operačným systémom Android.  Aplikáciu si môžete stiahnuť aj do iPhonu. Príslušnú verziu nájdete aj na App Store.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Windy
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
FREE
Stránka výrobcu