WINDOWS DEFENDER (ochrana PC)

Windows Defender je antivírusový program, ktorý poznajú majitelia operačného systému Windows. Tento antivírus je súčasťou tohto operačného systému.

Najnovšia verzia Windows Defender na stiahnutie zadarmo je účinný antivírusový program, s ktorým zvýšite svoju bezpečnosť. Ak sa vám tento program neaktualizoval, alebo ho v PC nemáte môžete si jeho najnovšiu verziu stiahnuť zadarmo. Sťahuj Windows Defender.

 

Windows Defender download

Antivírusový program Windows Defender zdarma je softvér, ktorý vychádza z programu Giant AntiSpyware. Microsoft tento program vylepšil a zaradil ho do „povinnej výbavy“ Windowsu. Ak ste ho z akéhokoľvek dôvodu vymazali, alebo používate starší operačný systém, ktorý sa neaktualizuje môžete si stiahnuť najnovšiu verziu Windows Defender zdarma.

Antivírus Windows Defender na stiahnutie zadarmo sa zameriava na spyware, ktoré máte v počítači. Nájde ich a odstráni. To ale nie je všetko. Bráni inštalovaniu programov, ktoré môžu byť nebezpečné a označí ich ako PUS (Potentially unwanted software – potenciálne nechcený program).

Zvýšte svoju bezpečnosť na internete, surfujte bez obáv a sťahujte len bezpečné súbory. S antivírusovým programom Windows Defender zadarmo to nebude žiadny problém.

 

Windows Defender Windows / Mac

Tento antivírusový program zadarmo si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Windows Defender download Windows. Jedinou podmienkou pre jeho perfektné fungovanie je platná licencia na Windows.

Podľa niektorých užívateľov je tento antivírus nepostačujúci a preto siahajú po ďalších antivírusoch. Niektoré z nich môžete mať zadarmo ( napr. AVG AntiVirus Free). Ďalšie si môžete zadarmo na cca mesiac vyskúšať a až potom sa rozhodnúť či si zakúpite licenciu (napr. Eset NOD32 Antivirus). Dajte si ale pozor, dva antivírusové programy v počítači sa môžu navzájom „biť“. Preto je dobré si v tomto prípade Windows Defender vypnúť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Windows Defender
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free