WHIMISICAL ISLAND – Tamagotchi do mobilu

Whimisical Island je obľúbená mobilná hra, v ktorej sa staráte o svoje zvieratko. Kŕmte, hrajte sa a učte svojho domáceho maznáčika.

 

Whimisical Island download

App Whimisical Island na stiahnutie zadarmo vám môže pripomínať hru Tamagotchi. Aj tu sa staráte o domáceho maznáčika tak aby mu nič nechýbalo, aby rástlo a malo všetko čo potrebuje. Domáce zvieratko získate náhodne, stačí len použiť stroj na krútenie vajíčok.

V mobilnej hre Whimisical Island zadarmo môžete získať rôzne zvieratká. Nemusíte sa starať len o jedno ale viac naraz. Aby ste zvládli všetkých nakŕmiť môžete potravu získať aj rybolovom alebo pestovaním plodín. Ako v hre Whimisical Island zdarma zvieratko rastie môžete ho priúčať rôznym zručnostiam čím sa zlepšuje. Môže sa naučiť tancovať, môže cvičiť alebo sa s ním vyberte na let balónom.

 

Whimisical Island Android / iPhone

Mobilná hra je vhodná hlavne pre deti, ktoré sa chcú starať o zvieratko. Okrem kŕmenia sa musia starať aj o učenie miláčika. Táto zábavná a milá hra funguje len v mobilných telefónoch s Androidom – Whimisical Island download Android.

Ak hľadáte podobné mobilné hry, kde sa staráte o zvieratká a domácich maznáčikov môžete si zadarmo stiahnuť aj app Smolsies – My Cut Pet House.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Whimisical Island
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free