WETO LIBERTA

Weto Liberta je grafický program určený predovšetkým na tvorenie krov striech. Ak si chcete vytvoriť náčrt krovu, stiahnite si túto aplikáciu. Vhodná je aj pre spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na projektovanie strešných krovov. Weto Liberta app by rozhodne nemala chýbať vo vašom počítači.

3D grafika vám umožní načrtnúť rýchlo a jednoducho kompletnú strechu aj so strešnými oknami, komínmi, vikiermi  prípadne vám umožní zmeniť farbu a materiál strechy.  Ak si myslíš, že ti tento program môže uľahčiť prácu, alebo sa potrebuješ zdokonaliť v používaní grafických programov Weto Liberta sťahuj zadarmo.

 

Weto Liberta download

Kliknúť na Weto Liberta download free sa oplatí nie len živnostníkom, ktorí sa zaoberajú stavbou domou, opravou alebo rekonštrukciou striech ale aj tým, ktorých zaujíma práca s grafickými programami.

Weto Liberta stiahnuť zdarma si môžu živnostníci,  študenti, ale je vhodný aj na bežné používanie v domácnosti. Ak si chcete navrhnúť vlastný projekt domu, môžete začať s týmto programom.

Ak potrebujete vedieť koľko m2, alebo m3 materiálu na vami zvolenú strechu budete potrebovať program Weto Liberta zdarma obsahuje funkcie, ktoré vám to vypočítajú. Hneď po zhotovení náčrtu viete koľko materiálu na to budete potrebovať. Samozrejmosťou je možnosť návrh vytlačiť v 2D alebo 3D náhľade vo formáte PDF.

 

Weto Liberta Windows/Mac

Najlepší profesionálny nástroj vhodný na navrhovanie strešných konštrukcií je Weto Liberta zadarmo. Vybrať si môžete zo základných strešných konštrukcií a doladiť ich podľa vlastných predstáv, alebo si navrhnúť vlastný typ strechy. Weto Liberta apk umožňuje vytvorený objekt zobraziť z rôznych uhlov, ale zobrazí aj 2D pôdorys z pohľadu zhora.

Weto Liberta Windows download free – aplikácia je kompatibilná len s operačným systémom Windows. Majitelia Macbookov a užívatelia operačných systémov Mac si miesto tejto aplikácie isto nájdu iný grafický program, ktorý bude kompatibilný s ich systémom. Na internete, alebo v Apple Store nájdete množstvo grafických programov, vhodných pre váš operačný systém. tačí si vybrať len ten správny.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 5 votes
Názov programu
Weto Liberta
Operačný systém
Win XP /Win Vista /Win 7
Software Category
Fotky & Design
Cena
FREE
Stránka výrobcu