VYPÍNAČ PC NA DOBRÚ NOC (automatické vypnutie)

Vypínač na dobrú noc je aplikácia na vypnutie pc. S týmto programom môžete svoj počítač kedykoľvek vypnúť bez toho aby ste museli vstávať z gauča, alebo odbiehať od obeda.

 

Aplikácia Vypínač na dobrú noc je jednoduchá s prehľadným rozhraním ktorú využijete v množstve prípadov. Vypínač na dobrú noc na stiahnutie zdarma má tri funkcie. Môžete si vybrať či počítač

  • vypnete v konkrétnu hodinu (nastavíte čas)
  • vypnete ho po skončení procesu (napr. sťahovania)
  • vypnete o XY minút.

Tri jednoduché funkcie v aplikácii Vypínač na dobrú noc zadarmo ušetria nie len čas, ale aj elektrickú energiu.

 

Vypínač na dobrú noc download

Ak hľadáš program na vypnutie PC aplikácia Vypínač na dobrú noc je presne to čo potrebuješ. Sťahuješ film, a nechce sa ti čakať kým sa stiahne aby si mohol vypnúť počítač? Stačí zapnúť v aplikácii kedy sa má PC vypnúť (napr. po dokončení nahrávania) a môžeš ísť pokojne von, alebo spať. Vypínač na dobrú noc sťahuj a nebudeš musieť viac sedieť pri počítači.

Deti trávia pri počítači veľa času a dostať ich od neho preč je niekedy nadľudská sila. Ak ste ale využili ponuku Vypínač na dobrú noc download free máte počítač vo svojich rukách. Nastavíte príkaz na vypnutie pc a ten sa v určený čas vypne.

Je len na vás či sa rozhodnete povoliť dieťaťu byť na počítači hodinu, alebo do istého času (napríklad do 16:00 hod.). Ako vidíte program Vypínač na dobrú noc zdarma sa zíde každému.

 

Vypínač na dobrú noc Windows / Mac

Program Vypínač na dobrú noc na stiahnutie zadarmo je kompatibilná s operačným systémom Windows. Zaistí vám automatické vypnutie PC v stanovený čas, prípadne po dokončení procesu. Zabudovaný mp3 prehrávač v tomto programe istotne využijete. Môžete počúvať hudbu kým nezaspíte – počítač sa už vypne sám. Nezabudnite ale, že bez Vypínač na dobrú noc download free Windows to nepôjde.

Táto aplikácia na vypnutie pc funguje len vo Windowse. Ak používate operačný systém Mac, budete musieť vyhľadať program na vypnutie pc pre Mac.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
1 based on 21 votes
Názov programu
VYPÍNAČ NA DOBRÚ NOC
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné, Domácnosť
Cena
FREE