VIETCONG 1 (PC hra)

Vietcong je počítačová hra, ktorá spadá do žánru strieľačiek. Za vývojom tejto hry stojí česká spoločnosť Pterodon a Illusion Softworks. Ako názov hry napovedá dej sa odohráva počas vojny vo Vietname.

 

V hre ste seržantom Stevom Hawkinsom a vašou úlohou je plniť v hre rôzne misie, výzvy a plniť úlohy. Hru nájdete na dvoch datadiskoch:

  • Vietcong: Fist Alpha
  • Vietcong: Red Dawn

Môžete sa stretnúť aj s názvami Vietcong 1 a Vietcong 2. Najnovší Vietcong stiahnuť zadarmo v ponuke nie je, ale môžete si demo Vietcong stiahnuť zdarma do PC.

Pokiaľ dávaš prednosť strieľačkám a zaujímaš sa o hry, ktoré majú základ v reálnych udalostiach Vietcong sťahuj a začni hrať.

 

Vietcong download

Plnú verziu hry si budete musieť zakúpiť. Aby ste ale nemuseli dlho rozmýšľať, či je hra dobrá máme pre vás demo Vietcong na stiahnutie zadarmo. Hneď na začiatku hry si môžete vybrať či absolvujete výcvik, ktorý vás pripraví na boj, alebo sa vrhnete rovno na kampane.

Hra Vietcong na stiahnutie zdarma je len časťou hry. V celej hre musíte splniť 43 Vietcong misií – boj v džungli, presuny, prepadové akcie, obranné ale aj záchranné misie. K dispozícii budete mať množstvo rôznych zbraní ako napríklad samopal, puška, guľomet, granátomet, pištoľ, … s ktorými môžete tieto misie ľahšie splniť.

Je viac než vhodné absolvovať aj výcvik, vďaka čomu sa naučíte lepšie ovládať postavu. Nebojte sa, nebudete sa tu nudiť – opičia dráha, streľnica alebo umelé bojisko preveria vaše schopnosti skôr než sa pustíte do boja.

V druhej časti Vietcong 2 je misia len jedna. Jej cieľom je záchrana pilota vrtuľníka.

 

Vietcong PC

Vietcong multiplayer/Vietcong singleplayer – hra je vhodná pre jedného hráča, ale môžete ju hrať aj online s viacerými hráčmi. Je len na vašom rozhodnutí, ktorej hre dáte prednosť.

Kliknutím na Vietcong PC download si môžete zahrať časť hry. Ak vás táto malá ukážka chytí a budete chcieť mať prístup k viacerým misiám plnú verziu hry si budete musieť zakúpiť. Vietcong cena je cca 10 euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 18 votes
Názov programu
Vietcong
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Hry, Akčné hry
Cena
Free Trial (Demo)
Stránka výrobcu