ULTRADEFRAG (defragmentácia disku)

UltraDefrag je bezplatný voľne šíriteľný (open-source) program, na defragmentáciu a optimalizáciu pevného disku. Tri druhy rozhrania sú vhodné pre začiatočníkov a aj bežných užívateľov.

 

Najnovšia verzia UltraDefrag zadarmo ponúka prehľadné grafické menu, v ktorom si môžete naplánovať akcie. Tí skúsenejší môžu využiť natívne rozhranie.

O svoj počítač by ste sa mali pravidelne starať. Nepatrí k tomu len program na čistenie počítača, ale aj program na defragmentáciu disku zdarma. Možno si kladiete otázku načo je defragmentácia dobrá. Defragmentácia význam rozhodne má. V prvom rade vám zrýchli počítač čo je dosť dobrý dôvod pre UltraDefrag na stiahnutie zadarmo.

 

UltraDefrag download

Kliknutím na UltraDefrag stiahnuť zdarma získate program s ktorým vyčistíte diskové jednotky v počítači. Odstránením fragmentácií súborového systému z diskových jednotiek sa zvýši rýchlosť diskových operácií. Popri rôznych správcoch a managéroch by vám tento program rozhodne nemal chýbať.

UltraDefrag sťahuj! Prečo? Pokiaľ chcete udržať počítač v perfektnom stave mali by ste defragmentáciu vykonávať pravidelne. V najhoršom prípade vždy keď dôjde k prepisovaniu či vymazaniu väčšieho množstva dát v počítači. Vykonať tento proces môžete len prostredníctvom programu, ktorý to dokáže. Aplikácia UltraDefrag free vám to umožní bez najmenších problémov.

Program sa môže automaticky spustiť podľa časového plánu. Nemusíte sa tak zbytočne zaoberať otázkou prečo je váš počítač spomalený. Stačí si len UltraDefrag stiahnuť zadarmo a naplánovať spustenie procesu čistenia.

 

UltraDefrag Windows/Mac

Program UltraDefrag zdarma si môžete stiahnuť do každého počítača s operačným systémom Windows. Siahnuť po programe na defragmentáciu by ste mali hlavne ak používate Windows 7 a starší operačný systém.

V počítačoch s novšími operačnými systémami ako Windows 8.1 a Windows 10 dochádza k defragmentácii automaticky a odkaz „UltraDefrag Windows download free“ sa ich netýka.

Výraz UltraDefrag Mac download free na internete nenájdete. Aplikácia je kompatibilná len s Windows – om.

Ak vás viac oslovujú portáble verzie (prenosné), možete si zadarmo stiahnuť UltraDefrag portable verziu a použiť ju vždy keď budete potrebovať.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 15 votes
Názov programu
ULTRADEFRAG
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
FREE
Stránka výrobcu