TUNING CAR STUDIO (návrh tuningu auta)

Tuning Car Studio je počítačový program pre všetkých milovníkov automobilov, návrhárov a dizajnérov. Program na vytvorenie návrhu áut vám umožní upraviť si vo virtuálnom prostredí akýkoľvek automobil.

 

Tuning Car Studio download

Tuning Car Studio zdarma je program, ktorý sa zameriava na tuning automobilov z vonka. Môžete si tak upraviť auto podľa svojich predstáv. V softvéri nájdete množstvo vozidiel, ktoré, s ktorých si môžete vybrať ktorékoľvek chcete upraviť. Možno medzi nimi nájdete aj to svoje.

S  Tuning Car Studio na stiahnutie zdarma môžete meniť farbu na aute, tónovanie skiel, vzhľad diskov či použiť vinyloví polep, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie úpravy auta. Nepáčia sa vám svetlá? Chcete pridať krídlo? V programe Tuning Car Studio zadarmo nie je nič nemožné.

 

Tuning Car Studio Windows / Mac

Popri množstve programoch na navrhovanie interiéru tu je konečne program aj na navrhovanie automobilov. Prejavte svoju fantáziu a upravte auto podľa vlastných predstáv. Program je kompatibilný s operačným systémom Windows. Pokiaľ sa radíte medzi jeho užívateľov môžete kliknúť na Tuning Car Studio download Windows.

Verzia programu pre OS Mac nie je, ale určite sa vám podarí nájsť vhodnú náhradu za tento softvér.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
1 based on 1 votes
Názov programu
Tuning Car Studio
Operačný systém
Win Vista, Win XP
Software Category
Hry
Cena
Free