TLAČ OBÁLOK VISUAL (pc program)

Tlač Obálok Visual je počítačový program na tlač obálok, vizitiek, etikiet či nálepiek. Adresy môžete do programu vložiť z iných programov. Ušetríte tak množstvo času a práca s programom bude oveľa jednoduchšia.

Najnovšia verzia Tlač Obálok Visual na stiahnutie zadarmo sa radí medzi kancelárske programy. Využijete ho ale aj doma. Jeho využitie je ale oveľa rozsiahlejšie než len v kancelárii pri korešpondencii. Sťahuj Tlač Obálok Visual.

 

Tlač Obálok Visual download

Program Tlač Obálok Visual zadarmo je jednoduchý a intuitívny softvér. Moderný program s prehľadným rozhraním zabezpečí tlač nie len obálok, ale aj etikiet, vizitiek a ďalších materiálov, ktoré potrebujete vytlačiť. Program má vlastný adresár, do ktorého môžete preniesť dáta z iných programov. Ak posielate dokumenty do zahraničia isto viete, že v niektorých krajinách je rozmiestnenie adries iné ako u nás. Program Tlač Obálok Visual zadarmo rozozná krajinu a prispôsobí tomu rozloženie adresy.

Medzi ďalšie výborné funkcie programu patria voliteľné typy písma, podporuje tlač na štandardných ale aj neštandardných obálkach, môžete si vybrať tlač rôznych adries na štítky a mnoho ďalšieho. Obľúbený program Tlač Obálok Visual na stiahnutie zadarmo je najobľúbenejším programom tohto typu.

Ak už máte v počítači kancelársky balík programov napr. Microsoft Office 2010 isto oceníte aj program na tlač obálok zadarmo. Všetko čo v tomto programe budete chcieť vytlačiť si môžete najskôr pozrieť a v prípade potreby upraviť.

 

Tlač Obálok Visual Windows / Mac

Bez obáv z jazykovej bariéry môžete kliknúť na Tlač Obálok Visual download. Program je od českého vývojára R. Krausa. Softvér tak môžete mať v českom alebo slovenskom jazyku.

Tento užitočný a obľúbený program si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Tlač Obálok Visual download Windows. Softvér perfektne funguje vo Windows XP, 7 a 8.

Pokiaľ nebudete s týmto programom spokojní môžete skúsiť zadarmo Formix SE.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Tlač obálok Visual
Operačný systém
Windows XP/7/8
Software Category
Podnikanie & kancelária
Cena
Free
Stránka výrobcu