STRAŠIDELNÉ ZVUKY DO MOBILU (aplikácia)

Strašidelné zvuky do mobilu je názov mobilnej aplikácie, v ktorej nájdete množstvo strašidelných a desivých zvukov. Či už chcete vystrašiť priateľov alebo hľadáte vynikajúce a nevšedné zvonenie s touto aplikáciou to máte vyriešené.

Najnovšiu verziu app Strašidelné zvuky do mobilu na stiahnutie zdarma môžete využiť ako kulisu pri rozprávaní strašidelných príbehov alebo ako doplnok pri halloweenskom večierku. Sťahuj Strašidelné zvuky do mobilu.

 

Strašidelné zvuky do mobilu download

Pesničky či vtipné zvonenia do mobilu nie sú nič pre vás? Chcete sa odlíšiť od ostatných a chcete v mobile niečo originálne? S aplikáciou Strašidelné zvuky do mobilu zdarma V tejto mobilnej aplikácii nájdete tie najdesivejšia a najstrašidelnejšie zvuky. Získajte zbierku originálnych strach naháňajúcich zvukov aké ste kedy počuli.

V app Strašidelné zvuky do mobilu nájdete zvuky zombie, desivého smiechu čarodejníc či hluk démonov. Celkovo nájdete v aplikácii 40 zvukov, ktoré môžete použiť aj ako vyzváňací tón alebo upozornenie na prichádzajúcu SMS. Zvuky v aplikácii spúšťate jednoducho. Stačí len kliknúť na tlačidlo a aplikácia začne zvuky prehrávať.

Či už chcete vystrašiť priateľov pri rozprávaný strašidelných príbehov, vytvoriť vhodnú kulisu na Halloween alebo získať originálne zvonenie do mobilu s touto aplikáciou to nebude najmenší problém. Zvuky, ktoré tu nájdete si môžete nastaviť aj ako budík alebo priradiť ku konkrétnemu kontaktu v telefóne.

 

Strašidelné zvuky do mobilu Android / iPhone

Kliknutím na Strašidelné zvuky do mobilu download free získate úžasnú zbierku desivých zvukov. Priamo v aplikácii si môžete vytvoriť zoznam obľúbených zvukov a prehrávať ich dokola.

Aplikácia je kompatibilná len s mobilnými telefónmi s Androidom. Ak ho používate môžete si aplikáciu stiahnuť z Google Play alebo našej stránky

  • Strašidelné zvuky do mobilu download Android
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Strašidelné zvuky do mobilu
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free